adwcleaner_icon256AdwCleaner to program, który wyszukuje i usuwa adware, paski narzędzi, potencjalnie niechciane programy (PUP – Potentially Unwanted Programs – dołączone np. do darmowych programów) i przejmujące kontrolę nad przeglądarką. Za pomocą programu można łatwo usunąć wiele programów tego rodzaju, które mają negatywny wpływ na bezpieczeństwo i wydajność systemu.
AdwCleaner natychmiast znajdzie wszystkie ślady niepożądanych składników lub pozostałości dawnych instalacji, które powinny zostać oczyszczone. Wyniki zostaną przedstawione w dokumencie tekstowym, dzięki czemu można zobaczyć w szczegółach, które zostały wykryte pliki i klucze rejestru. Naciśnięcie przycisku „Usuń” rozpocznie proces usuwania, który zakończy się ponownym uruchomieniem systemu.

Program nie wymaga instalacji, jest małych rozmiarów i prosty w użyciu. Posiada także przycisk, który pozwala usunąć go z komputera, czy pamięci USB jednym kliknięciem myszki.

Działa w systemach: Windows 7,8,10 (32 i 64-bit)
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz ( 2,78 MB )
Brak wersji instalacyjnej.

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots
 
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/10/AdwCleaner_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/10/AdwCleaner_icon256-150x150.pngzbymalBezpieczeństwoAdware,AdwCleaner,AdwCleaner portable,Bezpieczeństwo,potencjalnie niechciane programy,Potentially Unwanted Programs,PUP
AdwCleaner to program, który wyszukuje i usuwa adware, paski narzędzi, potencjalnie niechciane programy (PUP - Potentially Unwanted Programs - dołączone np. do darmowych programów) i przejmujące kontrolę nad przeglądarką. Za pomocą programu można łatwo usunąć wiele programów tego rodzaju, które mają negatywny wpływ na bezpieczeństwo i wydajność systemu. AdwCleaner natychmiast...