Alternate QR Code Generator to łatwe w użyciu narzędzie dla każdego, generujące kody QR z tekstu. Kody QR to obrazy, które można zdekodować za pomocą odpowiednio oprogramowanych urządzeń przenośnych.
Kod QR, QR Code (ang. Quick Response, QR: szybka odpowiedź) – alfanumeryczny, dwuwymiarowy, matrycowy, kwadratowy kod graficzny opracowany przez japońską firmę Denso-Wave w 1994 roku.
Budowa kodu umożliwia jego umieszczenie i odczyt na przedmiotach szybko przemieszczających się względem skanera (np. na przenośnikach). Symbolika jest również stosowana w różnych aplikacjach niezwiązanych z transportem przesyłek

Kody QR wygenerowane przez program mogą być modyfikowane przez rozmiar piksela, kolor (również tło) oraz poziom korekcji błędów. Wygenerowane kody QR mogą być zapisywane, jako obrazy na dysk lub skopiowane do schowka w celu dalszego wykorzystania w innych programach.
Kody QR stały się coraz popularniejsze, ponieważ smartfony mogą skanować i interpretować kod w celu uzyskania dostępu do różnych stron internetowych.
Program może być również uruchomiony z wiersza polecenia przy użyciu parametrów i jest darmowy.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.paf JooS/ (1,3 MB / 2,5 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/ v. 1.770

Języki / Languages: Arabic, Chinese, Czech, Danish, English, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Russian, Slovak, Spanish, Swedish, Turkish.

http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/06/Alternate_QR_Code_Generator_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/06/Alternate_QR_Code_Generator_icon256-150x150.pngzbymalInne graficznePAFAlternate QR Code Generator,Alternate QR Code Generator portable,generowanie kodów QR,kod QR,QR
Alternate QR Code Generator to łatwe w użyciu narzędzie dla każdego, generujące kody QR z tekstu. Kody QR to obrazy, które można zdekodować za pomocą odpowiednio oprogramowanych urządzeń przenośnych. Kod QR, QR Code (ang. Quick Response, QR: szybka odpowiedź) – alfanumeryczny, dwuwymiarowy, matrycowy, kwadratowy kod graficzny opracowany przez japońską firmę...