Angel Writer to prosty, darmowy edytor tekstu umożliwiający tworzenie dokumentów, które mogą zawierać sformatowany tekst, grafikę i tabele.

Zapisuje dokumenty do formatów RTF, TXT i HTML. Wadami aplikacji jest brak wsparcia dla formatu DOC Microsoftu i brak sprawdzania pisowni. Posiada między innymi takie funkcje do edycji i formatowania dokumentów jak: zmiana czcionki i koloru tekstu, wstawianie obrazów, numerowanie, praca z tabelami i hiperłączami.

Angel Writer ma bardzo zbliżony interfejs do programu Microsoft Word, co ułatwia obsługę. Jest dość szybki i ma niewielkie rozmiary.

Działa w systemach: Windows 98,2000,XP,Vista,7
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz (1,52 MB / 5,59 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz v. 3.2
Języki / Languages:
Zrzuty ekranu / Screenshots
Angel_Writer_1
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2011/02/Angel_Writer_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2011/02/Angel_Writer_icon256-150x150.pngzbymalEdytory tekstoweAngel Writer,Angel Writer portable,Edytory tekstowe,HTML,Notatki,RTF,TXT
Angel Writer to prosty, darmowy edytor tekstu umożliwiający tworzenie dokumentów, które mogą zawierać sformatowany tekst, grafikę i tabele. Zapisuje dokumenty do formatów RTF, TXT i HTML. Wadami aplikacji jest brak wsparcia dla formatu DOC Microsoftu i brak sprawdzania pisowni. Posiada między innymi takie funkcje do edycji i formatowania dokumentów jak:...