1Any Audio Converter to darmowa aplikacja przeznaczona do konwertowania plików audio pomiędzy dowolnymi formatami z bezstratną jakością. Zgrywanie i wyodrębnianie plików audio z płyt CD i filmów, nagrywanie filmów na DVD lub AVCHD DVD, pobieranie muzyki online z ponad 100 portali internetowych i łatwa edycja wideo.
Program bardzo dobrze radzi sobie z konwersją pomiędzy najpopularniejszymi formatami wideo (AVI, MPEG, WMV, MOV, MP4, RM, RMVB, ASF, FLV) i audio (MP3, M4A, WMA, WAV, FLAC, OGG, AU, MP2 i AC3), konwertuje filmy do innych formatów wideo lub audio, posiada CUE Splitter, który pozwala podzielić długi plik na poszczególne utwory.
DVD Creator programu pozwala na stworzenie domowego DVD z dowolnego pliku wideo do odtwarzania na standardowym odtwarzaczu DVD lub telewizorze.
Any Audio Converter potrafi zgrywać ścieżki audio z płyt CD do formatu MP3, WAV lub innych formatów audio i zapisać je na komputerze.
Program umożliwia pobierać filmy i muzykę z serwisu YouTube, Facebook, Dailymotion, Vimeo, Metacafe, Howcast i innych portali. Spersonalizuje ustawienia dźwięku pozwalając dostosować kodek audio, bitrate, częstotliwość próbkowania, liczbę kanałów audio, ścieżki audio, głośność, jakość dźwięku, itp. Odczytuje, dodaje lub edytuje informacje ID3, w tym tytuł, wykonawcę, album, okładkę albumu, rok i gatunek.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.7z/ (53 MB / 153 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/
Języki / Languages:
Zrzuty ekranu / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/12/Any_Audio_Converter_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/12/Any_Audio_Converter_icon256-150x150.pngzbymalInne multimedialneKonwerteryAny Audio Converter,Any Audio Converter portable,ASF,AU,AVI,Dailymotion,dzielenie audio,Facebook,FLAC,FLV,Howcast,ID3,Konwersja,konwersja audio,M4A,MetaCafe,MOV,MP2 i AC3,MP3,MP4,MPEG,Nagrywanie,OGG,RM,RMVB,Vimeo,WAV,WMA,WMV,Youtube
1Any Audio Converter to darmowa aplikacja przeznaczona do konwertowania plików audio pomiędzy dowolnymi formatami z bezstratną jakością. Zgrywanie i wyodrębnianie plików audio z płyt CD i filmów, nagrywanie filmów na DVD lub AVCHD DVD, pobieranie muzyki online z ponad 100 portali internetowych i łatwa edycja wideo. Program bardzo dobrze radzi...