AnyDesk_icon256AnyDesk to darmowe narzędzie do zdalnego administrowania komputerami przez Internet w tym samym czasie, czyli nasz pulpit będzie zawsze z nami, bez względu na to, gdzie się znajdujemy.
Producent zapewnia, że w porównaniu ze wszystkimi popularnymi produktami konkurencyjnymi AnyDesk znacznie prowadzi pod względem częstotliwości odświeżania obrazu i czasu reakcji. Także jakość obrazu jest zawsze lepsza.

Program wykorzystuje rdzeń DeskRT – to nowa i wydajna metoda transmisji obrazu, zaprojektowana specjalnie dla graficznych interfejsów obsługi.

Cechy programu:
1. Częstotliwość odświeżania obrazu
W sieci lokalnej i za pośrednictwem wielu połączeń internetowych program dokonuje odświeżania z częstotliwością 60 obrazów na sekundę, znacznie większą niż wszystkie inne aplikacji do obsługi pulpitów zdalnych. Dzięki temu ruchy wyświetlane przez AnyDesk na ekranie są odtwarzane z maksymalną płynnością, ponieważ częstotliwość odświeżania prawie wszystkich monitorów komputerowych także wynosi 60 obrazów na sekundę. W ten sposób umożliwia pracę bez zacinania.

2. Opóźnienie
Jak najmniejsze opóźnienie jest niezwykle istotne podczas pracy na zdalnym pulpicie. Im mniejsze opóźnienie, tym szybciej sterowany komputer reaguje na wprowadzane dane i polecenia. Połączenia internetowe zawsze wymagają określonego czasu do przesłania danym z jednego komputera do drugiego, dlatego szczególne ważne jest, aby program nie powodował dodatkowych opóźnień. Opóźnienie programu w lokalnej sieci jest mniejsze niż 16 milisekund i praktycznie w ogóle się go nie odczuwa.

3. Ilość danych
Podczas używania narzędzi do obsługi zdalnych pulpitów przez Internet, decydującą rolę odgrywa jak największa wydajność wykorzystania dostępnej przepustowości. Dotyczy to w szczególności pracy przez mobilne połączenia internetowe, takie jak UMTS. Wydajność wykorzystania przepustowości przez aplikację umożliwia płynną pracę już od przepustowości wynoszącej 100 kB/s. Zachowuje się jednak znacznie lepiej niż konkurencyjne produkty nawet przy wolniejszych łączach.

4. Stylowa niezależność
To pierwsza aplikacja do zdalnej kontroli pulpitu na tyle wydajna, aby umożliwić wielogodzinną płynną i nieuciążliwą pracę na zdalnym komputerze. Bez długiej konfiguracji sieci zawsze i szybko są dostępne dla Ciebie wszystkie programy, pliki i ustawienia Twojego komputera w domu lub biurze. A Twoje dane pozostają tam, gdzie być powinny: na Twoim własnym komputerze.

5. Łatwa współpraca
Wspólnie osiągaj więcej. Także do współpracy online AnyDesk nadaje się znakomicie. Dzięki opcjonalnemu wyświetlaniu dwóch wskaźników myszy istnieje możliwość wspólnej obróbki tekstów, zdjęć i innych dokumentów. Całkiem prosto, szybko i bez konieczności przekazywania plików usługodawcom online.

6. Komfortowa zdalna konserwacja
Pomaganie sprawia radość, jeśli jest komfortowe. Program potrafi dużo więcej niż tylko zdalne administrowanie i zdalne wsparcie techniczne. Ale to nie oznacza, że nie może wyróżniać się także i w tym obszarze. Przy płynnej obsłudze konfiguracja drukarki koleżanki czy instalacja nowego narzędzia CRM na komputerach działu sprzedaży realizowana jest prawie samoistnie.

Wersja darmowa i wersje płatne programu:
Info
Program może pracować na komputerze bez konieczności instalacji. Posiada również opcję instalacji w systemie.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz (1,7 MB) Pobierz /.paf jooseng/ DOWNLOAD – informacje, jak pobierać pliki z poszczególnych serwisów

Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots
AnyDesk_1 AnyDesk_2 AnyDesk_3
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/02/AnyDesk_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/02/AnyDesk_icon256-150x150.pngzbymalInternetowePAFAnyDesk,AnyDesk portable,zdalne administrowanie komputerami
AnyDesk to darmowe narzędzie do zdalnego administrowania komputerami przez Internet w tym samym czasie, czyli nasz pulpit będzie zawsze z nami, bez względu na to, gdzie się znajdujemy. Producent zapewnia, że w porównaniu ze wszystkimi popularnymi produktami konkurencyjnymi AnyDesk znacznie prowadzi pod względem częstotliwości odświeżania obrazu i czasu reakcji. Także...