Jeżeli standardowy pasek „Menu Start”, do końca wam nie odpowiada, lekarstwem jest program Appetizer. Jest to dodatek systemowy umożliwiający lepsze zarządzanie często uruchamianymi aplikacjami i folderami. Program importuje skróty z : aplikacje PortableApps.com, paska narzędzi szybkiego uruchamiania i ze „Start Menu” systemu Windows.

Wygląd aplikacji możemy zmieniać na wiele sposobów oraz użyć skórek, które są dostępne na stronie producenta. W oknie programu Appetizer możemy ustawić wyświetlanie ikon poziomo lub pionowo, do wyboru trzy wielkości ikon, posiada wsparcie dla niestandardowych ikon, możemy ustawiać ikony na zasadzie „przeciągnij i upuść”. Dodatkowe funkcje: ukryj/pokaż pulpit,kosz,panel sterowania i inne.

Działa w systemach: Windows XP,Vista
Licencja: bezpłatny (freeware)

Strona domowa

Pobierz ( 2,13 MB / 2,44 MB )

Skórki

Języki: Aragonese, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Danish, Dutch, English, Estonian, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Portuguese (Brasil), Romanian, Russian, Slovak, Spanish, Swedish, Turkish, Vietnamese.

Appetizer_1

http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2010/03/Appetizer_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2010/03/Appetizer_icon256-150x150.pngzbymalDodatkiAppetizer,Appetizer portable,Dodatki,Pulpit
Jeżeli standardowy pasek 'Menu Start', do końca wam nie odpowiada, lekarstwem jest program Appetizer. Jest to dodatek systemowy umożliwiający lepsze zarządzanie często uruchamianymi aplikacjami i folderami. Program importuje skróty z : aplikacje PortableApps.com, paska narzędzi szybkiego uruchamiania i ze 'Start Menu' systemu Windows. Wygląd aplikacji możemy zmieniać na wiele sposobów...