AskAdmin jest szybkim i praktycznym rozwiązaniem, aby ograniczyć dostęp do aplikacji i gier. Bardzo dobry program dla tych, którzy mają małe dzieci lub dla komputerów wykorzystywanych w działalności gospodarczej. W ciągu kilku sekund w prosty sposób można zablokować dowolny program zainstalowany na komputerze, na przykład taki jak Windows Live Messenger ( MSN) lub Skype.
Po wykupieniu licencji program umożliwia nadawać hasła, aby zapobiec odblokowaniu programów.
AskAdmin jest aplikacją portable (przenośną) przeznaczoną do pracy bez instalacji i nie pozostawia swoich plików i ustawień na komputerze, a jeśli chcemy odinstalować AskAdmina, po prostu go usuwamy.

Aby stworzyć listę zablokowanych programów lub gier możemy po prostu przeciągnąć i upuścić aplikację (lub wiele w tym samym czasie) do okna programu lub użyć przycisku „Dodaj plik”.
Jeśli wystąpi problem z opcją „przeciągnij i upuść” (ze względu na UAC lub wymagana zgoda administratora) w systemie Windows 8, Windows 7 lub w dowolnym systemie Windows należy kliknąć w programie opcję „Zrestartuj Eksplorator Windows”.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8 i 8.1 (32 i 64-bit)
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz ( 660 KB / 804 KB )

Brak wersji instalacyjnej.

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages:
Zrzuty ekranu / Screenshots
AskAdmin_1
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/10/AskAdmin_icon_481.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/10/AskAdmin_icon_481.pngzbymalBezpieczeństwoAskAdmin,AskAdmin portable,Bezpieczeństwo,blokada gier,blokada programów
AskAdmin jest szybkim i praktycznym rozwiązaniem, aby ograniczyć dostęp do aplikacji i gier. Bardzo dobry program dla tych, którzy mają małe dzieci lub dla komputerów wykorzystywanych w działalności gospodarczej. W ciągu kilku sekund w prosty sposób można zablokować dowolny program zainstalowany na komputerze, na przykład taki jak Windows Live...