Bat_To_Exe_Converter_icon_256Bat To Exe Converter to wygodne i łatwe w użyciu oprogramowanie, zaprojektowane, aby pomóc w konwersji plików BAT, CMD (.bat, .cmd) do formatu EXE (.exe) i pozwalające zabezpieczyć je hasłem.
Aplikacja oferuje łatwy w obsłudze interfejs, który sprawia, że nadaje się zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników. Z okna głównego programu, masz możliwość wybrania żądanego pliku wsadowego i wyjściowego, dostosowując ustawienia zgodnie z własnymi preferencjami.
Po ustawieniu odpowiednich preferencji program tworzy dostosowany plik wykonywalny za pomocą jednego kliknięcia przycisku. Ten sam efekt można uzyskać za pomocą wiersza poleceń. Program pozwala na tworzenie programów lub instalatorów i ustawienie ikon, dodanie opisu, wersji, nazwy produktu, firmy oraz dołączenie dodatkowych plików.
Jeśli trzeba przekonwertować plik BAT do pliku wykonywalnego, to Bat To Exe-Converter zrobi to szybko i skutecznie.

Info
Po rozpakowaniu archiwum jest możliwość zainstalowania programu lub używania go jako przenośnego. Pliki umożliwiające używanie programu bez instalacji znajdują się w folderz „Portable” (32 i 64-bit), który możemy przenieść np. na pamięć USB.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz (portable + .exe) /32 i 64-bit/ ( 4,46 MB / 2,57 MB ) brak języka polskiego Pobierz (.paf online test) ( 4,46 MB / 2,57 MB )
Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots

Bat_To_Exe_Converter_1 Bat_To_Exe_Converter_2 Bat_To_Exe_Converter_3

http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/05/Bat_To_Exe_Converter_icon_256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/05/Bat_To_Exe_Converter_icon_256-150x150.pngzbymalMenedżery plikówPAFSystemowe64-bit,BAT,Bat To Exe Converter,Bat To Exe Converter portable,CMD,EXE
Bat To Exe Converter to wygodne i łatwe w użyciu oprogramowanie, zaprojektowane, aby pomóc w konwersji plików BAT, CMD (.bat, .cmd) do formatu EXE (.exe) i pozwalające zabezpieczyć je hasłem. Aplikacja oferuje łatwy w obsłudze interfejs, który sprawia, że nadaje się zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników. Z okna...