Brave przeglądarka internetowa oparta na przeglądarce internetowej Chromium została stworzona przez firmę Brave Software, założoną przez współzałożyciela projektu Mozilla i twórcę JavaScript Brendana Eicha. Twórcy twierdzą, że przeglądarka blokuje śledzenie witryn i usuwa reklamę internetową, podnosi poziom prywatności w Internecie i zmniejsza liczbę przesyłanych danych o konsumentach.
Przeglądarka ma domyślnie 20 różnych wyszukiwarek, w tym wyszukiwanie StartPage, Ecosia, Qwant i Yandex.
Brave zastępuje wyskakujące okienka mniejszymi i mniej anonimowymi reklamami umieszczonymi w ustalonych miejscach na ekranie.
Oprócz blokowania reklam przeglądarka może także skutecznie blokować śledzenie przez strony trzecie. Dzięki funkcji HTTPS Everywhere pakiety danych przesyłane do odwiedzanej witryny są szyfrowane, więc nasze prywatne dane są bezpieczne. Program oferuje wysoki poziom ochrony podczas zakupów online lub przeglądania ulubionych stron internetowych. Przez to możemy uniknąć dziwnych zbiegów okoliczności, takich jak wyświetlanie reklam przedmiotów lub usług, które sprawdzaliśmy w ciągu ostatnich kilku dni.

Menu Plik pozwala utworzyć zakładkę Nowa sesja. Karty sesji są jak każda inna karta, ale działają w innym profilu użytkownika. Dzięki temu możesz wielokrotnie zalogować się do tych samych witryn w tej samej przeglądarce.

Brave Software o przeglądarce:
Info
Projekt jest nadal w fazie rozwoju, a więc możemy zauważyć różne błędy podczas korzystania z niego.
Przeglądarka nie jest przetłumaczona w 100 procentach na język polski.

Działa w systemach: Windows 7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware/MIT)
Pobierz /.7z 64-bit/ (68 MB / 1,15 GB) Pobierz /.7z 32-bit/
Wersja instalacyjna: pobierz /64-bit/ ; pobierz /32-bit/

Android

Języki / Languages:
Zrzuty ekranu / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/02/Brave_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/02/Brave_icon256-150x150.pngzbymalPrzeglądarki wwwAndroid,Brave,Brave Browser,Brave portable,przeglądarka internetowa
Brave przeglądarka internetowa oparta na przeglądarce internetowej Chromium została stworzona przez firmę Brave Software, założoną przez współzałożyciela projektu Mozilla i twórcę JavaScript Brendana Eicha. Twórcy twierdzą, że przeglądarka blokuje śledzenie witryn i usuwa reklamę internetową, podnosi poziom prywatności w Internecie i zmniejsza liczbę przesyłanych danych o konsumentach. Przeglądarka ma domyślnie...