Brewtarget to program dla amatorów piwowarstwa. Rozwijany jest od początku 2009 roku, pomaga tworzyć receptury piwa. Korzysta z formatu pliku BeerXML dzięki czemu jest kompatybilny z płatnym programem BeerSmith.

Umożliwia wybranie jednostek wagi i objętości według standardów amerykańskich, brytyjskich oraz metrycznych jak i gęstości (SG, Plato), goryczki (model Tinseth/Rager) i koloru (EBU/SRM, model Mosher/Daniels/Morey).

Ma wbudowane kilka przydatnych kalkulatorów oraz generator schematu zacierania. Posiada wbudowaną, modyfikowalną przez użytkownika bazę sprzętu (kadzi), słodów, chmieli, dodatków, drożdży oraz typów piw.

Opis programu Brewtarget według portalu Piwo.org.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7
Licencja: bezpłatny (GPL)

Strona domowa

Pobierz ( 16,8 MB / 47,2 MB )

Wersja instalacyjna: pobierz /v. 2.1.0/

Języki: Czech, English, French, German, Polish, Portuguese, Spanish.

Brewtarget_1

http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2011/10/Brewtarget_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2011/10/Brewtarget_icon256-150x150.pngzbymalHobby-OgródBeerSmith,Brewtarget,Brewtarget portable,Dom,Hobby,Piwo
Brewtarget to program dla amatorów piwowarstwa. Rozwijany jest od początku 2009 roku, pomaga tworzyć receptury piwa. Korzysta z formatu pliku BeerXML dzięki czemu jest kompatybilny z płatnym programem BeerSmith. Umożliwia wybranie jednostek wagi i objętości według standardów amerykańskich, brytyjskich oraz metrycznych jak i gęstości (SG, Plato), goryczki (model Tinseth/Rager) i...