ccPortable pozwala na uruchomienie programu czyszczącego CCleaner® bez konieczności instalowania go. Jest pakowany, jako przenośna aplikacja (format portable .paf.exe) i udostępniony przez platformę PortableApps.com. Oczywiście łatwo można go zintegrować z tą platformą i jest wydany, jako darmowy do użytku osobistego.

Podczas instalacji przenośny ccPortable pobierze podstawową aplikację z serwera wydawcy, którym jest firma Piriform Ltd. Oprócz aplikacji CCleaner Piriform jest również wydawcą programów Defraggler, Recuva i Speccy.

Info
CCleaner® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Piriform Ltd. PortableApps.com nie jest stowarzyszona, sponsorowana lub w inny sposób powiązana z firmą Piriform Ltd. lub firmami z nią stowarzyszonymi.

CCleaner (dawniej Crap Cleaner) – bezpłatny, niewielki program służący głównie do ochrony prywatności i optymalizacji systemu. Obsługa jest bardzo intuicyjna, a skuteczność prawie 100%. Pozwala na usuwanie nieużywanych plików systemowych za pomocą jednego kliknięcia, co przyspiesza start Windowsa oraz zwalnia cenne miejsce na dysku – LINK.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny do użytku osobistego (freeware – non commercial)
Pobierz ccPortable /.paf.exe online/ (1,02 MB / 22,2 MB)
Brak wersji instalacyjnej.
Języki / Languages:
Zrzuty ekranu / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/12/ccPortable_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/12/ccPortable_icon256-150x150.pngzbymalPAFSystemoweCCleaner,CCleaner portable,ccPortable,Ciasteczka,Cookies,Deinstalacja,Narzędzia,Piriform Ltd.,Pliki tymczasowe,PortableApps.com,Rejestr,Systemowe
ccPortable pozwala na uruchomienie programu czyszczącego CCleaner® bez konieczności instalowania go. Jest pakowany, jako przenośna aplikacja (format portable .paf.exe) i udostępniony przez platformę PortableApps.com. Oczywiście łatwo można go zintegrować z tą platformą i jest wydany, jako darmowy do użytku osobistego. Podczas instalacji przenośny ccPortable pobierze podstawową aplikację z serwera wydawcy,...