CDisplay Ex to darmowy, bardzo popularny na świecie czytnik komiksów w formie elektronicznej. Jest w stanie odczytać wszystkie popularne formaty e-komiksów (.cbr, .cbz, .cbt, .cb7, dokumenty PDF) i mangi. Obsługuje archiwa (RAR, ZIP, TAR, LZH, ARJ, CAB, GZ, BZ2, 7Za), także pliki graficzne (.jpeg, .jpg, .png, .gif-statyczny, .bmp, .tif, ,tiff). Obrazy te mogą być oglądane z folderu lub zebrane w archiwa .zip, .rar, .ace lub .tar.
Dużą zaletą tego czytnika jest wiele opcji konfiguracyjnych, a także bardzo prosty w interfejs, który pozwala skupić się tylko i wyłącznie na przeglądaniu i czytaniu komiksów. Czytanie jest płynne i wygodne nawet na wolnym komputerze, ponieważ program ma małe zapotrzebowanie na zasoby systemowe.
CDisplay Ex umożliwia szybkie poruszanie się pomiędzy różnymi stronami komiksu, ma różne tryby wyświetlania, a szczególnie możliwość dopasowania wyświetlanego obrazu do ekranu komputera. Przywraca także „żywe kolory” zeskanowanym komiksom, które są w archiwach kolekcjonerów.
Korzysta z zaawansowanych technik zmiany rozmiaru obrazu w celu zapewnienia sprawnego renderingu. Umożliwia wyświetlanie zdjęć w postaci pokazu slajdów i eksportu poszczególnych jego stron do plików w formacie JPG. Pracę z programem można przyspieszyć używając skrótów klawiaturowych, co jest najbardziej przydatne przy przeglądaniu komiksów w trybie pełnoekranowym.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz /32-bit/ ( 5,52 MB / 15,2 MB – .paf ThApps) Pobierz /64-bit/ (.paf ThApps)
Wersja instalacyjna: pobierz /32 i 64-bit/

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots

CDisplay_Ex_1 CDisplay_Ex_2 CDisplay_Ex_3 CDisplay_Ex_4 CDisplay_Ex_5 CDisplay_Ex_6

http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/07/CDisplay_Ex_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/07/CDisplay_Ex_icon256-150x150.pngzbymalInne Biuro-DomPAFPrzeglądarki grafikiCBR,CBZ,CDisplay Ex,CDisplay Ex portable,czytnik komiksów,komiks,komiksy
CDisplay Ex to darmowy, bardzo popularny na świecie czytnik komiksów w formie elektronicznej. Jest w stanie odczytać wszystkie popularne formaty e-komiksów (.cbr, .cbz, .cbt, .cb7, dokumenty PDF) i mangi. Obsługuje archiwa (RAR, ZIP, TAR, LZH, ARJ, CAB, GZ, BZ2, 7Za), także pliki graficzne (.jpeg, .jpg, .png, .gif-statyczny, .bmp, .tif,...