ChromePass to małe narzędzie do odzyskiwania haseł przechowywanych przez przeglądarkę Google Chrome, z których korzystaliśmy podczas jej używania. Po uruchomieniu program wyświetli wszystkie hasła przechowywane przez nią.
Dla każdego wpisu wyświetlane są następujące informacje: adres strony internetowej, nazwa użytkownika, hasło i kiedy hasło utworzono.
Można wybrać jeden lub więcej elementów, a następnie zapisać je do pliku TXT, HTML, XML lub skopiować do schowka.

Aplikacja nie wymaga procesu instalacji lub dodatkowych bibliotek DLL. W celu rozpoczęcia korzystania z programu, wystarczy uruchomić plik wykonywalny – ChromePass.exe. Po uruchomieniu go w głównym oknie pojawią się wszystkie hasła, które są obecnie przechowywane w przeglądarce Google Chrome.

Info
Od wersji 1.27 w programie ChromePass dodano wsparcie dla przeglądarki Chromium.
Info
Aby spolszczyć program plik chromepass_lng wrzucamy do folderu z prorgamem ChromePass.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz ( 146 KB / 256 KB ) Spolszczenie
Brak wersji instalacyjnej.
Języki / Languages:

ChromePass_1

http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/05/ChromePass_icon_NirSoft.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/05/ChromePass_icon_NirSoft-150x150.pngzbymalBezpieczeństwoBezpieczeństwo,ChromePass,ChromePass portable,Hasła,HTML,Odzyskiwanie haseł,TXT,XML
ChromePass to małe narzędzie do odzyskiwania haseł przechowywanych przez przeglądarkę Google Chrome, z których korzystaliśmy podczas jej używania. Po uruchomieniu program wyświetli wszystkie hasła przechowywane przez nią. Dla każdego wpisu wyświetlane są następujące informacje: adres strony internetowej, nazwa użytkownika, hasło i kiedy hasło utworzono. Można wybrać jeden lub więcej elementów, a...