CintaNotes_icon256CintaNotes jest programem do tworzenia krótkich notatek i zarządzania informacjami. Daje możliwość zapisywania i pobierania tekstu innych dokumentów lub tekstu ze stron internetowych za pomocą skrótów klawiaturowych. Dodaje także odnośnik do pliku. Pozwala wyszukiwać notatki w oparciu o znaczniki, tekst, odnośniki lub daty.

Program współpracuje ze wszystkimi aplikacjami, które mogą skopiować tekst do schowka. CintaNotes wyświetla tekst na liście, a liczbę linii tekstu ustawiamy w opcjach. Automatycznie tworzy trzy pliki kopii zapasowych: aktualizowane co godzinę, każdego dnia lub raz w tygodniu. Notatki mogą być eksportowane do dowolnego tekstu Unicode lub do formatu XML.

Info
Program CintaNotes umiejscawia się w zasobniku systemowym. Aby spolszczyć klikamy prawym przyciskiem myszy na ikonę programu i wybieramy Options > Language > Polski (Polish).
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz (6,34 MB / 8,69 MB) Pobierz /.paf  PApps/
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/05/CintaNotes_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/05/CintaNotes_icon256-150x150.pngzbymalNotatkiOrganizeryPAFBiuro,CintaNotes,CintaNotes portable,Dom,Notatki,Organizery,Unicode,XML
CintaNotes jest programem do tworzenia krótkich notatek i zarządzania informacjami. Daje możliwość zapisywania i pobierania tekstu innych dokumentów lub tekstu ze stron internetowych za pomocą skrótów klawiaturowych. Dodaje także odnośnik do pliku. Pozwala wyszukiwać notatki w oparciu o znaczniki, tekst, odnośniki lub daty. Program współpracuje ze wszystkimi aplikacjami, które mogą...