ThumbApps zawiesza działalność  

  RSS

zbymal
(@admin)
Reputable Member Admin
Dołączył:3 lata  temu
Posty: 147
08/06/2017 20:29  

Autor portalu thumbapps.org napisał, że postanowili przerwać pracę ze względu na brak środków, aby zapłacić za siebie i innych (ja biedny deweloper i moi kochani współpracownicy).
Potrzebujemy czasu na przegrupowanie, aby zastanowić się nad sposobami wznowienia thumbapps.org lub zrobić coś innego, co może być bardziej opłacalne.
W najbliższych dniach lub tygodniach wydamy nasz ostatni niestandardowy program PortableApps.com Development Suite, aby można było zrobić własną aktualizację.
Możemy zaktualizować niektóre z naszych wydań w przyszłości - ponieważ potrzebujemy i używamy ich - ale nie będzie ono ściśle przestrzegać oficjalnego wydania aktualizacji dla oprogramowania.

Oficjalny komunikat: LINK

Z tego względu niektóre linki do programów stworzonych przez ThumbApps mogą nie działać (zawsze oznaczone są "ThApps"). Jeśli się spotkacie z takim przypadkiem informujcie mnie, to może coś da się zaradzić.

Edytowany:10 miesięcy  temu

OdpowiedzCytat
zbymal
(@admin)
Reputable Member Admin
Dołączył:3 lata  temu
Posty: 147
03/11/2017 12:34  

Zawieszają tą działalność i zawieszają, ale zaczęli znowu wydawać wersje ".paf" oprogramowania portable. Tylko się cieszyć, że zespół thumbapps.org  podjął taką decyzję.


OdpowiedzCytat
  
Praca