CCleaner Cloud  

  RSS

zbymal
(@admin)
Reputable Member Admin
Dołączył:3 lata  temu
Posty: 146
02/03/2018 10:04  

Firma Piriform udostępniła swoje programy, CCleaner, Defraggler i inne, w chmurze. Teraz możemy wyczyścić, zoptymalizować i monitorować jeden lub wiele komputerów, gdziekolwiek jesteśmy używając przeglądarki internetowej.

Warunkiem jest założenie konta na stronie producenta. Na początek dostaniemy bezpłatny okres próbny do wypróbowania wszystkich funkcji przez 14 dni bez opłat. W wersji darmowej są ograniczenia: dla 3 komputerów, 100 zdarzeń na dzień, 2-miesięczna historia zdarzeń.

Po zarejestrowaniu zostanie wysłany e-mail weryfikacyjny na naszą skrzynkę pocztowa. Klikamy link, aby dokończyć rejestrację i utworzyć konto. Następnie zostaniemy przekierowani na stronę gdzie poproszeni zostaniemy o pobranie i zainstalowanie klienta usługi (CCleanerCloudSetup_x_x_x_x.msi).
Cały panel usługi jest w języku angielskim.

Korzystając z mocy programów CCleaner i Defraggler możemy czyścić, optymalizować i monitorować swoje komputery gdziekolwiek jesteśmy. Zarządzać komputerami domowymi lub całą siecią.
Korzystając programu Speccy będziemy mogli monitorować kluczowe informacje o systemie na komputerach. Szybko i łatwo przeglądać statystyki, takie jak wykorzystanie sieci, pamięć RAM, wykorzystanie procesora, miejsce na dysku i wiele innych.
Chmura CCleaner ostrzeże nas o zdarzeniach na zarządzanych komputerach, abyśmy mogli rozwiązać problemy, zanim one wystąpią. Będziemy otrzymywać powiadomienia o awariach komputera, zainstalowanym lub zaktualizowanym oprogramowaniu, małej ilości miejsca na dysku, wydarzeniach związanych z czyszczeniem i innych.

Edytowany:2 tygodnie  temu

OdpowiedzCytat
  
Praca