StarReminder  

RSS

zbymal
Estimable Member Admin
21/05/2017 10:36  

StarReminder przypomina o Twoich zadaniach i ważnych wydarzeniach. Możesz umieścić przypomnienia, alarmy na określoną datę i godzinę lub zaplanować je na regularne powtórzenia (co godzinę, codziennie, co tydzień, co miesiąc, co rok itd.), które można wykorzystać do przechowywania urodzin, rocznic, spotkań i terminów lub innych ważnych okazji. Alarmy mogą wykonywać jedną lub więcej czynności, takich jak odtwarzanie dźwięku, wyświetlanie notatki, wysyłanie wiadomości e-mail, uruchamianie programu, wylogowanie, zamykanie lub ponowne uruchomienie komputera.

download

OdpowiedzCytat
Galileusz
Eminent Member
21/05/2017 14:48  

Zrobiłem wersję Portable tej darmowej wersji programu. Można ją pobrać stąd:

https://mega.nz/#!w1wBlZCa!DkW_-CJR3erFjRnOtPDTyOhrLAfpV3zNVre25CkUDA8

Wypakować, gdzie się komu podoba 🙂

Należy jednak pamiętać, aby nie uaktualniać programu do nowszej wersji, bo darmowa wersja przestanie działać.

OdpowiedzCytat
Kopernik
Eminent Member
21/05/2017 19:00  

A to ciekawe. Są pewne symptomy, że ściągnąłeś tę wersję z Softpedii. Jeśli będziesz dalej tkwił przy tej śpiewce, to udowodnię, że bajdurzysz.

Jak dla mnie zwykły plagiat. To przykre.

OdpowiedzCytat
Galileusz
Eminent Member
21/05/2017 19:51  

Fakt, źle napisałem, ponieważ wykorzystałem wersję portable ze strony producenta (nie Softpedia). Rozpakowałem instalkę z promocji i podmieniłem pliki. Większość użytkowników tego sobie nie zrobi, więc dałem linka do przerobionej wersji.

A więc, nie było moim zamiarem robienie plagiatu. Wybacz jeśli możesz 😉

OdpowiedzCytat
Kopernik
Eminent Member
21/05/2017 20:01  

No to sprytna rzeczywiście przeróbka. Pomimo symptomów, nie można mówić o plagiacie, w każdym bądź razie o 100%. Wpadłeś na dobry pomysł, a ten się właśnie liczy. Wycofuję się (nawet okrakiem).

OdpowiedzCytat
Galileusz
Eminent Member
21/05/2017 20:41  

He he kamień z serca ....... 😀

OdpowiedzCytat

Praca