Wakacje / Vacation 2017  

RSS

zbymal
Estimable Member Admin
21/07/2017 09:32  

Przyszedł czas na odpoczynek wakacyjny, jak co roku, dla portalu Portable info PL. Wysyłam całą "redakcję" tej strony na zasłużony urlop, czyli samego siebie 🙂

Wam życzę również samych radosnych i słonecznych dni, oderwijcie się od komputerów i innych wynalazków techniki.

Zbyszek /zbymal/

PS: spotkamy się znowu za jakimś miesiąc, czyli pod koniec sierpnia.

OdpowiedzCytat
zbymal
Estimable Member Admin
18/08/2017 12:11  

Witajcie, kończę wakacyjny czas i zabieram się do pracy przy stronie. Trzeba wszystko uaktualnić, co przez ten wolny czas, nie było aktualizowane 🙂

OdpowiedzCytat
Galileusz
Eminent Member
19/08/2017 05:17  

Miło Cię widzieć z powrotem 🙂 

Pozdrawiam

OdpowiedzCytat
zbymal
Estimable Member Admin
20/08/2017 09:54  

Dzięki, Ty też chyba zostałeś jednym z niewielu, którzy zaglądają na tę stronę. Widzę, że na stronę wchodzi coraz mniej użytkowników, bo większość przesiadła się na smartfony i siedzą na Fejsie 🙂

OdpowiedzCytat
Galileusz
Eminent Member
20/08/2017 16:18  
Wysłany przez: zbymal

Dzięki, Ty też chyba zostałeś jednym z niewielu, którzy zaglądają na tę stronę. Widzę, że na stronę wchodzi coraz mniej użytkowników, bo większość przesiadła się na smartfony i siedzą na Fejsie 🙂

Ja tu zawsze będę zaglądał z racji tego że preferuję programy w wersji portable. Programów w wersji instalacyjnej mam zaledwie 10 na komputerze, a około 130 portable 🙂 Dodatkowo używam wirtualizacji dla różnych systemów. Ogłupiającego fejsa nie używam, tzn. mam dwa lewe konta (na zmyślone dane) ale tylko na potrzeby jakiś konkursów, promocji itp. 

P..S. Po okresie urlopowo-wakacyjnym może będzie więcej użytkowników 🙂

OdpowiedzCytat
zbymal
Estimable Member Admin
21/08/2017 09:57  

Muszę przyznać, że duża ta Twoja kolekcja programów portable 🙂

OdpowiedzCytat

Praca