CurrPorts_icon_NirSoftCurrPorts to oprogramowanie do monitorowania sieci, które wyświetla listę wszystkich aktualnie otwartych protokołów TCP/IP i UDP na komputerze lokalnym. Dla każdego portu z listy, podane są informacje o procesie, który otworzył port, w tym nazwa procesu, pełna ścieżka procesu, informacje o wersji procesu (nazwa produktu, opis pliku, itd.), data kiedy został utworzony i nazwę użytkownika, który go stworzył.
Ponadto CurrPorts pozwala zamknąć niechciane połączenia TCP, zabić proces, który otworzył porty i zapisać informacje do pliku HTML, pliku XML lub pliku tekstowego.
CurrPorts również automatycznie oznacza kolorem różowym podejrzane porty TCP/UDP otwarte przez niezidentyfikowane aplikacje (bez informacji o wersji i ikony).

Info
Aby uzyskać polski interfejs wrzucamy pobrany plik cports_lng do folderu z programem.

Spolszczenie interfejsu w wersji PAF:
Instalujemy program w wersji .paf, otwieramy folder CurrPortsPortable > App > CurrPorts i wrzucamy polski plik językowy.

Działa w systemach: Windows 2000,XP,Server 2003,Server 2008,Vista,7 (32 i 64-bit)
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz ( 85 KB / 132 KB ) Pobierz /64-bit/ Pobierz /.paf test – 32 i 64-bit/ – v. 2.30 Spolszczenie
Brak wersji instalacyjnej
Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots

CurrPorts_1

http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/08/CurrPorts_icon_NirSoft.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/08/CurrPorts_icon_NirSoft-150x150.pngzbymalBezpieczeństwoInternetowePAF64-bit,CurrPorts,CurrPorts portable,Monitorowanie,monitorowanie sieci,Sieć,TCP/UDP,UDP
CurrPorts to oprogramowanie do monitorowania sieci, które wyświetla listę wszystkich aktualnie otwartych protokołów TCP/IP i UDP na komputerze lokalnym. Dla każdego portu z listy, podane są informacje o procesie, który otworzył port, w tym nazwa procesu, pełna ścieżka procesu, informacje o wersji procesu (nazwa produktu, opis pliku, itd.), data...