Drive Letter Changer jest to przenośne, darmowe narzędzie, które uprości proces przypisania konkretnej litery dysku w systemie komputera lub na zewnętrznym urządzeniu pamięci masowej. Można to zrobić za pomocą wbudowanego w system narzędzia Windows DiskManagement, ale może to być mylące dla początkujących użytkowników systemu.

Instalacja programu nie jest wymagana, wystarczy rozpakować archiwum ZIP do wybranego folderu i uruchomić program. Interfejs użytkownika jest uproszczony i zapewnia szybki dostęp do wszystkich głównych opcji. Zobaczymy wszystkie swoje dyski i literę aktualnie przypisaną do nich.

Aby zmienić literę dysku, albo klikamy w menu „Zadanie”, albo klikamy prawym przyciskiem myszy dysk z listy i korzystamy z wyświetlonego menu kontekstowego.

Drive Letter Changer może łatwo zamontować literę dysku do ścieżki folderu, po prostu trzeba kliknąć prawym przyciskiem myszy dysk i wybierać „montuj w pustym folderze NTFS”.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz (384 KB / 432 KB)
Brak wersji instalacyjnej
Języki / Languages:
Zrzuty ekranu / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/01/Drive_Letter_Changer_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/01/Drive_Letter_Changer_icon256-150x150.pngzbymalSystemowe64-bit,Drive Letter Changer,Drive Letter Changer portable,litery dysków,systemowy
Drive Letter Changer jest to przenośne, darmowe narzędzie, które uprości proces przypisania konkretnej litery dysku w systemie komputera lub na zewnętrznym urządzeniu pamięci masowej. Można to zrobić za pomocą wbudowanego w system narzędzia Windows DiskManagement, ale może to być mylące dla początkujących użytkowników systemu. Instalacja programu nie jest wymagana, wystarczy...