Dumpper to darmowe i przenośne oprogramowanie, które koncentruje się na zarządzaniu sieciami bezprzewodowymi w systemie Windows. Ponadto zawiera kilka metod pokazujących i sprawdzających niektóre luki bezpieczeństwa wykryte zarówno w protokole WPS, jak i uzyskując klucz WPA/WPA2 domyślnie w oparciu o BSSID i ESSID.

BSSID (ang. Basic Service Set Identifier) to 48-bitowy numer identyfikacyjny w sieciach bezprzewodowych standardu IEEE 802.11 nadawany wszystkim stacjom należącym do tego samego BSS.
ESSID rozszerzona identyfikacja zestawu usług jest jednym z dwóch typów identyfikacji zestawu usług (SSID). W sieci bezprzewodowej typu ad hoc bez punktów dostępowych wykorzystywana jest podstawowa identyfikacja zestawu usług (BSSID). W infrastrukturze sieci bezprzewodowej, która zawiera punkt dostępowy, używany jest ESSID, ale wciąż można go określić, jako SSID.

Oczywiście te funkcje programu zostały zaprojektowane do testowania na naszych własnych punktach dostępowych, a tym samym do sprawdzania bezpieczeństwa. W żadnym momencie i pod żadnym pozorem nie powinny być używane z innymi sieciami.

Funkcje programu Dumpper:
-skanuje sieci bezprzewodowe i wyświetla domyślne hasło w znanych sieciach
-skanuje sieci z włączoną obsługą WPS i wyświetla domyślny kod PIN w znanych sieciach
-zarządzaj profilami bezprzewodowymi i przegląda ich parametry
-system aktualizacji z okna programu
-aktualizacja bazy danych
-dostępnych 40 języków.

Uwaga
Program do poprawnej pracy wymaga platformy NET. Framework 4.0 w systemie.
Działa w systemach: Windows Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License)
Pobierz /.rar/ (1,2 MB / 3,8 MB)
Brak wersji instalacyjnej.
Zrzuty ekranu / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/12/Dumpper_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/12/Dumpper_icon256-150x150.pngzbymalInternetoweBSSID,Dumpper,Dumpper portable,PIN,sieci bezprzewodowe,WPA,WPS
Dumpper to darmowe i przenośne oprogramowanie, które koncentruje się na zarządzaniu sieciami bezprzewodowymi w systemie Windows. Ponadto zawiera kilka metod pokazujących i sprawdzających niektóre luki bezpieczeństwa wykryte zarówno w protokole WPS, jak i uzyskując klucz WPA/WPA2 domyślnie w oparciu o BSSID i ESSID. BSSID (ang. Basic Service Set Identifier) to...