Easy Context Menu (ECM) to dodatek do systemu Windows, który pozwala na dodawanie różnych przydatnych poleceń i usprawnień prawego przycisku myszy, na przykład do pulpitu, napędów, plików, folderów czy menu kontekstowego.
W ten sposób można szybko i łatwo uzyskać dostęp do najczęściej używanych składników systemu Windows. Wystarczy zaznaczyć pole wyboru obok elementów, które chcemy dodać. Po dodaniu, kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybierz skrót komponentu, aby go uruchomić.

Po uruchomieniu programu wyświetli się lista opcji, w której wybieramy żądane pozycje menu kontekstowego, zaznaczając pole przyległe, a następnie klikamy przycisk „Zastosuj zmiany”. Wszystkie czynności, jakie możemy dodać, pogrupowane są w sześciu kategoriach głównych oraz trzech podkategoriach.
Program pozwala również, aby dana opcja pojawiła się w menu tylko po wciśnięciu prawego przycisku myszy i klawisza SHIFT w celu wyeliminowania pozycji z menu rzadziej używanych.

Dzięki tej aplikacji możemy usprawnić sobie pracę na komputerze, zwłaszcza wtedy, gdy często korzystamy z nietypowych narzędzi. Easy Context Menu jest programem darmowym i przenośnym (portable).

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz (1,59 MB / 2,60 MB)
Brak wersji instalacyjnej
Języki / Languages:
Zrzuty ekranu / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/01/Easy_Context_Menu_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/01/Easy_Context_Menu_icon256-150x150.pngzbymalDodatki64-bit,dodatek do systemu,Easy Context Menu,Easy Context Menu portable,prawy przycisk myszy
Easy Context Menu (ECM) to dodatek do systemu Windows, który pozwala na dodawanie różnych przydatnych poleceń i usprawnień prawego przycisku myszy, na przykład do pulpitu, napędów, plików, folderów czy menu kontekstowego. W ten sposób można szybko i łatwo uzyskać dostęp do najczęściej używanych składników systemu Windows. Wystarczy zaznaczyć pole wyboru...