Z programem Efficient Password Manager nie musimy się martwić o zapamiętaniu wielu haseł. Jest to wydajny menedżer, który nie tylko pomoże w zapamiętywaniu ogólnych haseł, ale także zapamięta hasła rejestracyjne do logowania na stronach internetowych, kody rejestracyjne oprogramowania, hasła do kont e-mail, itp. Z programem zintegrowany jest losowy generator haseł.
Synchronizację między komputerami i telefonami komórkowymi wykonamy w 4 krokach, aby zarządzać informacjami w dowolnym miejscu i czasie.
Efficient Password Manager ma funkcje wyszukiwania pełnotekstowego, dzięki czemu można szybko znaleźć informacje wprowadzając je w polu tekstowym.
Nasze prywatne informacje są w pełni chronione poprzez główne hasło logowania, które jest szyfrowane przez nieodwracalny algorytm SHA, podczas gdy sama informacja o haśle jest szyfrowana za pomocą algorytmu 256-bitowego, którego siła szyfrowania należy do najwyższych na świecie.

Niektóre cechy programu:
-trzeba pamiętać tylko jedno hasło
-łatwa synchronizacja danych na komputerach i telefonach komórkowych
-doskonały system bezpieczeństwa: ochrona hasłem i odzyskiwanie oraz tworzenie kopii zapasowych i przywracanie
-generator haseł pomaga tworzyć losowe hasła
-zarządzanie grupą
-wersja mobilna całkowicie darmowa
-10 różnych stylów interfejsu.

Istnieje bardziej rozbudowana wersja programu, która jest płatna.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.zip/ (20 MB / 56 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Android ; iOS

Języki / Languages:
Zrzuty ekranu / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/11/EfficientPasswordManager_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/11/EfficientPasswordManager_icon256-150x150.pngzbymalBezpieczeństwoEfficient Password Manager,Efficient Password Manager portable,Hasła,menedżer haseł,zarządzanie hasłami
Z programem Efficient Password Manager nie musimy się martwić o zapamiętaniu wielu haseł. Jest to wydajny menedżer, który nie tylko pomoże w zapamiętywaniu ogólnych haseł, ale także zapamięta hasła rejestracyjne do logowania na stronach internetowych, kody rejestracyjne oprogramowania, hasła do kont e-mail, itp. Z programem zintegrowany jest losowy generator...