Efficient Reminder jest profesjonalnym, wieloplatformowym i łatwym w użyciu program przeznaczonym do zarządzania datami, spotkaniami i wydarzeniami. Z jego pomocą będzie można zapisać spotkania, zadziwiać dziewczynę podczas jej randki, zapłacić miesięczne rachunki w czasie i przygotować się na urodziny matek lub znajomych. Może również przypomnieć nam o nadchodzącym urlopie. Obsługuje ponad 30 języków i jest sprzedawany (wersja płatna) do ponad 100 krajów.
Można przeprowadzić synchronizację między komputerami i telefonami komórkowymi w 4 krokach i zarządzać harmonogramami w dowolnym czasie i wszędzie gdzie się będziemy znajdować.
Dostępnych jest wiele widoków kalendarza, takie jak widok dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny oraz widok listy, dzięki czemu można lepiej zarządzać i śledzić swoje spotkania i wydarzenia. Po dodaniu zdarzenia (spotkanie, raport itp.) program przypomni o nich w odpowiednim czasie.
Oferuje potężny edytor dokumentów podobny do programu Word, który może być używany do pisania komentarzy do wydarzeń.
Z tym oprogramowaniem nie musimy się martwić, że przez pomyłkę usuniemy ważne informacje. Funkcje tworzenia kopii zapasowych i przywracania mogą pomóc w zapisywaniu i migrowaniu danych.
Przenośna wersja przeznaczona jest do uruchamiania z dysku flash USB, dzięki temu możemy zarządzać swoimi przypomnieniami na różnych komputerach (na przykład w domu i w pracy) i nie musimy się martwić synchronizacją danych.

Niektóre cechy programu Efficient Reminder:
-określenie znaczenia każdego wydarzenia, z kolorowymi etykietami
-łatwe synchronizowanie danych pomiędzy komputerami i telefonami komórkowymi
-przypomnienia w odpowiednim czasie
-różne kalendarze (dzień, tydzień, miesiąc i rok)
-ustawianie powtarzających się zdarzeń i okresowe przypomnienia
-wersja mobilna jest bezpłatna.

Info
Istnieje wersja płatna programu – różnice.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.zip/ (20 MB / 56 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

iOS

Android

Języki / Languages:
Zrzuty ekranu / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/04/Efficient_Reminder_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/04/Efficient_Reminder_icon256-150x150.pngzbymalOrganizeryAndroid,Efficient Reminder,Efficient Reminder portable,Organizer,spotkania,wydarzenia
Efficient Reminder jest profesjonalnym, wieloplatformowym i łatwym w użyciu program przeznaczonym do zarządzania datami, spotkaniami i wydarzeniami. Z jego pomocą będzie można zapisać spotkania, zadziwiać dziewczynę podczas jej randki, zapłacić miesięczne rachunki w czasie i przygotować się na urodziny matek lub znajomych. Może również przypomnieć nam o nadchodzącym urlopie....