Everything_icon256Everything to program typu: natychmiast znajdź pliki i foldery na dysku twardym komputera według nazwy.

Wpisujemy słowo kluczowe, a aplikacja indeksuje wszystko na komputerze ograniczając wyświetlane wyniki do pasujących według naszego zapytania. Robi to bardzo szybko i wyniki uzyskujemy w ciągu kilku sekund. Program nie monitoruje zmiany w plikach systemowych.
Cechy programu Everything: mały plik instalacyjny, prosty interfejs użytkownika, szybkie indeksowanie plików, szybkie wyszukiwanie, szybkie uruchamianie, minimalne wykorzystanie zasobów komputera.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz /32-bit/ ( 748 KB / 1,33 MB ) Pobierz /64-bit/ Pobierz /.paf online – 32 i 64-bit/
Wersja instalacyjna: pobierz /32-bit .exe/ ; pobierz /64-bit .exe/

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots

Everything_1Everything_2Everything_3

http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/08/Everything_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/08/Everything_icon256-150x150.pngzbymalMenedżery plikówPAF64-bit,Everything,Everything portable,Indeksacja plików,Menedżery plików,Szukaj,Szukanie,Wyszukiwanie plików
Everything to program typu: natychmiast znajdź pliki i foldery na dysku twardym komputera według nazwy. Wpisujemy słowo kluczowe, a aplikacja indeksuje wszystko na komputerze ograniczając wyświetlane wyniki do pasujących według naszego zapytania. Robi to bardzo szybko i wyniki uzyskujemy w ciągu kilku sekund. Program nie monitoruje zmiany w plikach systemowych. Cechy...