FBackup to darmowy program do archiwizacji, przeznaczony do użytku osobistego i komercyjnego. Chroni ważne dane użytkownika, automatycznie tworząc ich kopie zapasowe w folderze, który może znajdować się na urządzeniu USB/Firewire, na dysku lokalnym lub w sieci. Archiwizowane dane można skompresować (przy użyciu standardowego formatu ZIP) lub zapisać jako dokładną kopię pierwotnych plików.

Program posiada prosty interfejs i prowadzi użytkownika przez proces definiowania zadania, używając przyjaznego kreatora, w którym określa się:
-gdzie ma zostać zapisane archiwum (folder docelowy).
-co ma zostać zarchiwizowane (pliki źródłowe).
-jak ma zostać wykonana archiwizacja (archiwizacja pełna z kompresją plików lub archiwizacja lustrzana bez kompresji).
-kiedy ma zostać wykonana archiwizacja (można zaplanować archiwizację automatyczną lub ręczną).

Po zdefiniowaniu zadania archiwizacji można je wykonać ręcznie, naciskając przycisk Archiwizuj (lub klawisz F6), lub automatycznie po uprzednim ustawieniu harmonogramu. FBackup pozwala łatwo skopiować pliki źródłowe z dysków lokalnych (jak również z napędów podłączonych przez złącze USB) do folderów docelowych na urządzeniach USB/Firewire lub zmapowanych folderów w sieci. Program tworzy standardowe pliki ZIP (w przypadku archiwizacji pełnej) lub nieskompresowane, dokładne kopie pierwotnych plików źródłowych (w przypadku archiwizacji lustrzanej). – Softland.

Uwaga
Program nie jest zalecany do pełnej archiwizacji systemów (tworzenia kopii zapasowych obrazów dysków). Dzięki darmowym wtyczkom do archiwizacji, możemy rozszerzyć możliwości programu.

Działa w systemach: Windows  2000,XP,Vista,7
Licencja: bezpłatny (freeware)

Strona domowa

Pobierz ( 12,6 MB / 32,5 MB )

Wersja instalacyjna: pobierz – v. 6.5

Języki : Arabic, Bulgarian, Chinese (Simpilified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, English, Estonian, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Italian, Japanese, Malay, Norwegian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Serbian, Slovenian, Spanish, Swedish, Turkish.

FBackup_1FBackup_2FBackup_3FBackup_4

http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2013/01/FBackup_icons256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2013/01/FBackup_icons256-150x150.pngzbymalArchiwizacjaArchiwizacja,FBackup,FBackup portable,Kopia,Kopia zapasowa,Narzędzia,Narzędzia internetowe,Systemowe,USB,ZIP
FBackup to darmowy program do archiwizacji, przeznaczony do użytku osobistego i komercyjnego. Chroni ważne dane użytkownika, automatycznie tworząc ich kopie zapasowe w folderze, który może znajdować się na urządzeniu USB/Firewire, na dysku lokalnym lub w sieci. Archiwizowane dane można skompresować (przy użyciu standardowego formatu ZIP) lub zapisać jako dokładną...