FCleaner, to bezpłatny program do czyszczenia i optymalizacji dysków twardych systemu Windows. Oprogramowanie wyszukuje i usuwa nieużywane i nieprawidłowe pliki, które zajmują miejsce na dysku. Narzędzie wykrywa i usuwa pliki pozostawione przez różne aplikacje. Ponadto aplikacja zawiera deinstalator programów z funkcjami: odinstaluj, napraw, aktualizuj, pomoc, strona www programu i usuń dany program. Posiada menedżera autostartu uruchamianych procesów podczas włączania systemu z funkcjami: wyłącz oraz usuń. W opcjach możemy ustawić jeden z pięciu rodzajów czyszczenia dysku, w zależności jak szybko i jak dokładnie chcemy, to zrobić. Najeżdżając na ikonę programu w trayu, program pokazuje nam wykorzystanie miejsca na naszych dyskach.
Pełną listę obsługiwanych aplikacji przez program można zobaczyć na stronie domowej FCleaner.

Info
Spolszczenie – po otwarciu programu klikamy na „Options„, a następnie „Get more languages...”. Po otwarciu się strony domowej FCleaner, klikamy na „Polish” i „Zapisz stronę jako…„. Plik „Polish.lng” wrzucamy do folderu z programem. W opcjach zaznaczamy „Polish” i po sprawie.

W wersji PAF postępujemy tak: Options > General Options > Language > Add.. i wskazujemy plik z językiem polskim w folderze programu, FCleanerPortable > App > FCleaner > lang > Polish.lng i Otwórz.

Działa w systemach: Windows 2003,XP,Vista,7
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz (1,16 MB / 2,57 MB) Pobierz /.paf / Spolszczenie
Wersja instalacyjna: pobierz
Języki / Languages:
Zrzuty ekranu / Screenshots

FCleaner_1 FCleaner_2

http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2012/05/FCleaner_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2012/05/FCleaner_icon256-150x150.pngzbymalPAFSystemoweCzyszczenie,Deinstalacja,FCleaner,FCleaner portable,Systemowe
FCleaner, to bezpłatny program do czyszczenia i optymalizacji dysków twardych systemu Windows. Oprogramowanie wyszukuje i usuwa nieużywane i nieprawidłowe pliki, które zajmują miejsce na dysku. Narzędzie wykrywa i usuwa pliki pozostawione przez różne aplikacje. Ponadto aplikacja zawiera deinstalator programów z funkcjami: odinstaluj, napraw, aktualizuj, pomoc, strona www programu i...