FeedReader to bardzo prosty w obsłudze czytnik RSS i Atom dla środowiska Windows. Działa w tle i co pewien czas (ustalamy, to sami) sprawdza nowe wiadomości w wybranych serwisach. Program może być przeglądarką internetową wystarczy wybrać link, a strona wyświetli się w tym samym oknie.

FeedReader ma również prostą wyszukiwarkę i obsługuje proxy. Czytnik powiadamia o nowościach dźwiękiem i zmianą koloru ikonki w trayu, obsługuje polskie znaki diakrytyczne, importuje i eksportuje adresy ulubionych serwisów, umożliwia przechowywanie interesujących nas wiadomości, które można czytać w trybie offline. Dzięki prostemu interfejsowi nie sprawia nam żadnych kłopotów.

Info
Program nie jest już rozwijany, producent poświęcił się projektowi o nazwie Feedreader Online. Jest to bezpłatny czytnik RSS dostępny przez przeglądarkę internetową bez reklam czy promowanych treści w ramach.

Feedreader Online to agregator RSS, który umożliwia odczytywanie, porządkowanie wiadomości i aktualizację ze wszystkich ulubionych witryn w jednym miejscu. Pozwala na sprawdzanie wiadomości bez kłopotów, śledzenia danych osobistych lub przytłaczającej funkcjonalności.

LINK: Feedreader Online /strona w języku angielskim/

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz ( 6,05 MB / 11,5 MB )
Wersja instalacyjna: pobierz
Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2009/05/FeedReader_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2009/05/FeedReader_icon256-150x150.pngzbymalCzytniki RSSAtom,FeedReader,FeedReader portable,RSS
FeedReader to bardzo prosty w obsłudze czytnik RSS i Atom dla środowiska Windows. Działa w tle i co pewien czas (ustalamy, to sami) sprawdza nowe wiadomości w wybranych serwisach. Program może być przeglądarką internetową wystarczy wybrać link, a strona wyświetli się w tym samym oknie. FeedReader ma również prostą wyszukiwarkę...