FileSeek_icon256_portable.info.plFileSeek jest narzędziem z rozbudowanymi opcjami, które pozwala wyszukać na komputerze pliki pasujące do określonego słowa kluczowego lub ciągu słów. Program korzysta z technologii wielowątkowości, aby zwiększyć szybkość poszukiwań i wykonać dowolną ilość wyszukiwań w systemie Windows, a jego praca nigdy nie będzie miała wpływu na wydajność komputera.
Program wyszukuje na podstawie dopasowania nie tylko nazwy plików, ale również skanuje zawartość plików i bierze pod uwagę fragment tekstu zawierającego słowa kluczowe. Można używać prostego wyszukiwania słów kluczowych ograniczając wyniki do określonych folderów i typów plików, wybrać zakres dat modyfikacji plików, czy ilość zajmowanego miejsca.
FileSeek może być opcjonalnie zintegrowany z Windows Explorerem (kliknij prawym przyciskiem myszy menu dla plików i folderów).

Uwaga
Otrzymujemy automatycznie 30-dniową wersję próbną, po której program automatycznie powróci do darmowej wersji. Jeśli chcemy przywrócić FileSeek do darmowej wersji przed końcem procesu wykonujemy następujące czynności:otwieramy okno Narzędzia > Ustawienia > Klucz licencyjny > Zmień na wersję darmową > Zastosuj. Program powróci do darmowej wersji z wyłączonymi funkcjami Pro i nie będzie wyświetlony komunikat, aby uaktualnić do wersji Pro.

Działa w systemach: Windows 7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny do użytku osobistego (freeware – personal use)
Pobierz /.zip/ (1,9 MB / 5,8 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe – 7,8,10/ ; pobierz /.exe – XP,Vista/

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/05/FileSeek_icon256_portable.info_.pl_.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/05/FileSeek_icon256_portable.info_.pl_-150x150.pngzbymalSystemowe64-bit,FileSeek,FileSeek portable,wyszukiwanie,Wyszukiwanie plików
FileSeek jest narzędziem z rozbudowanymi opcjami, które pozwala wyszukać na komputerze pliki pasujące do określonego słowa kluczowego lub ciągu słów. Program korzysta z technologii wielowątkowości, aby zwiększyć szybkość poszukiwań i wykonać dowolną ilość wyszukiwań w systemie Windows, a jego praca nigdy nie będzie miała wpływu na wydajność komputera. Program wyszukuje...