FolderChangesView to proste narzędzie, które monitoruje folder lub dysk twardy, który wybierzemy i przedstawia każdy plik, który jest modyfikowany, utworzony lub usunięty, gdy folder jest monitorowany.
Programu można użyć z każdym lokalnym dyskiem twardym lub ze zdalnym sieciowym, tak długo, jak mamy prawa odczytu do wybranego folderu.
Aplikacja nie wymaga żadnego procesu instalacji lub dodatkowych bibliotek DLL. Aby rozpocząć korzystanie z niego, wystarczy uruchomić plik wykonywalny – folderchangesview.exe.
Po uruchomieniu FolderChangesView trzeba wybrać żądany folder, który chcemy monitorować, a następnie nacisnąć przycisk „OK”. Jeśli wybierzemy folder główny (na przykład C:\) i włączymy opcje „monitoruj wszystkie podfoldery”, będzie on monitorował zmiany całego dysku.
Po naciśnięciu przycisku „OK” program zaczyna monitorować wybrany folder i wyświetla wszystkie zmiany wykryte w tym folderze. Kolumny licznika (zmienionych, utworzonych, usuniętych…) informują o rodzaju zmian wykrytych dla każdego pliku.

Info
Po rozpakowaniu plik językowy do zmiany interfejsu wrzucamy do folderu programu.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz (68 KB / 148 KB) Spolszczenie /PL/
Brak wersji instalacyjnej.

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages:
Zrzuty ekranu / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/02/FolderChangesView_icon_NirSoft.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/02/FolderChangesView_icon_NirSoft-150x150.pngzbymalSystemoweFolderChangesView,FolderChangesView portable,monitorowanie dysku,monitorowanie folderów,Pliki
FolderChangesView to proste narzędzie, które monitoruje folder lub dysk twardy, który wybierzemy i przedstawia każdy plik, który jest modyfikowany, utworzony lub usunięty, gdy folder jest monitorowany. Programu można użyć z każdym lokalnym dyskiem twardym lub ze zdalnym sieciowym, tak długo, jak mamy prawa odczytu do wybranego folderu. Aplikacja nie wymaga żadnego...