Fotosizer to darmowa aplikacja przeznaczona do zmiany rozmiaru zdjęć cyfrowych, tak pojedynczo, jak i hurtowo. Poprzez swoje działanie pozwoli nam wysłać zdjęcia pocztą elektroniczną, umieścić w internecie lub przesłać do stron internetowych oferujących usługi drukowania.

Praca wykonywana jest w trzech prostych krokach. wczytujemy zdjęcia, ustawiamy wielkość i katalog gdzie będą zapisane. Ma możliwość zmiany wielkości pliku poprzez zmianę stopnia kompresji, zmianę zdjęć w czarno-białe, zmianę nazw zdjęć czy konwersję do innego formatu.

Fotosizer obsługuje następujące formaty plików graficznych: tiff, jpeg, png, bmp, tga, gif (8 bitowe). Kopiuje informacje EXIF, takie jak: model aparatu, prędkość migawki, datę utworzenia zdjęcia i itd.

Uwaga
Program do prawidłowego działania wymaga Microsoft .NET Framework 2.0 lub wyżej.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.7z/ (1,23 MB / 3,26 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz

Zmiany w wersji (dół strony): link

Języki / Languages:
Zrzuty ekranu / Screenshots
 
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/03/Fotosizer_icon_256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/03/Fotosizer_icon_256-150x150.pngzbymalTworzenie i obróbka grafikiBMP,EXIF,Fotosizer,Fotosizer portable,GIF,JPEG,Konwersja,Obróbka grafiki,PNG,Strony www,TGA,TIFF
Fotosizer to darmowa aplikacja przeznaczona do zmiany rozmiaru zdjęć cyfrowych, tak pojedynczo, jak i hurtowo. Poprzez swoje działanie pozwoli nam wysłać zdjęcia pocztą elektroniczną, umieścić w internecie lub przesłać do stron internetowych oferujących usługi drukowania. Praca wykonywana jest w trzech prostych krokach. wczytujemy zdjęcia, ustawiamy wielkość i katalog gdzie będą...