Foxmail to jeden z najstarszych i najpopularniejszych programów pocztowych. Doskonale zaprojektowany, łatwy w obsłudze, wyposażony w przyjazny, w pełni konfigurowalny interfejs użytkownika, zdobył sobie serca milionów sympatyków na całym świecie, a w szczególności w Chinach. Udostępniany przez producenta na zasadach licencji Freeware.
Obsługuje protokoły POP3, SMTP, MAPI oraz IMAP4, co pozwala na zarządzanie standardowymi skrzynkami pocztowymi, a także – (w wersji 7) – kontami Microsoft Exchange oraz Exchange QQMail. Posiada wsparcie bezpieczeństwa/prywatności S/MIME i SSL, a także – (w wersji 6.5) – obsługę certyfikatów bezpieczeństwa.
Mail Express, obsługa wielu kont, zdalna kontrola, alarmy, zaproszenie na spotkanie, przeglądanie wiadomości w trybie tekstowym lub html, to tylko niektóre funkcje w jakie program został wyposażony. Odrębną, niespotykaną w tego typu programach, jest możliwość – (tylko w wersji 6.5) – generowania i wysyłania kartek pocztowych…
Dla posiadaczy kont w serwisie Foxmail, dostępna jest Stacja Tranzytowa dla załączników o pojemności 2 GB. Załączniki można pobierać niezależnie, bez konieczności posiadania konta w serwisie Foxmail, można je udostępniać odbiorcy naszej wiadomości. Na serwerze mogą być przetrzymywane przez 30 dni.
Program nie wymaga instalacji, może pracować jako portable, co dodatkowo podnosi jego walory… /iRas/

Info

foxmail_programy_pocztowe

Autorem spolszczenia do programu Foxmail jest iRas.
Strona polskiego wsparcia to:
http://www.programy.pocztowe.info/foxmail.php

O wszystkich podobieństwach i różnicach wersji dowiecie się na stronie programy@pocztowe.info, czyli na forum alternatywnych programów pocztowych.
Na stronie tej zostały przedstawione również inne aplikacje pocztowe. Poza programami Foxmail i DreaMail jest eMClient, EssentialPIM Free, Koma-Mail i Claws Mail.
Forum jest dostępne dla wszystkich. Rejestrujcie się i bierzcie udział w dyskusjach na temat programów pocztowych, również w wersjach portable.

Co nowego w wersji 7.2.9.115:
Co nowego w wersji 7.2.8.392:

Co nowego w wersji 7.2.8.379:

 

Co nowego w wersji 7.2.7.026:
Co nowego w wersji 7.2.7.021:
Co nowego w wersji 7.2.6.037:
Info
Po wypakowaniu archiwum program jest gotowy do pracy.
Uwaga
W systemach z włączonym UAC, nie zaleca się umieszczać programu w katalogach chronionych.
W systemach Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 pierwsze uruchomienie powinno zostać wykonane na prawach administratora.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/

Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz ( 29,4 MB / 107 MB )
Wersja instalacyjna: wskazówki
Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots

Foxmail_1 Foxmail_2 Foxmail_3 Foxmail_4 Foxmail_5 Foxmail_6

 

 

 

 

 

 

 

 

http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/04/Foxmail_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/04/Foxmail_icon256-150x150.pngzbymalPocztaExchange QQMail,Foxmail,Foxmail portable,IMAP,IMAP4,MAPI,Microsoft Exchange,Poczta,POP3,S/MIME,SMTP,Sprawdzanie poczty,SSL
Foxmail to jeden z najstarszych i najpopularniejszych programów pocztowych. Doskonale zaprojektowany, łatwy w obsłudze, wyposażony w przyjazny, w pełni konfigurowalny interfejs użytkownika, zdobył sobie serca milionów sympatyków na całym świecie, a w szczególności w Chinach. Udostępniany przez producenta na zasadach licencji Freeware. Obsługuje protokoły POP3, SMTP, MAPI oraz IMAP4, co...