free_studio_icon256Free Studio Manager został całkowicie zmodernizowany tak, by posiadał wszystkie bezpłatne programy w jednym pakiecie. Teraz posiada różne sekcje: YouTube, audio/wideo, zdjęcia, telefony komórkowe czy urządzenia Apple. Tym sposobem można uzyskać łatwy dostęp do wszystkich programów i wybrać ten najpotrzebniejszy.
Dzięki temu bezpłatnemu oprogramowaniu możemy konwertować pliki audio i wideo do różnych formatów oraz zmieniać je na pliki odtwarzane przez iPoda, PSP, iPhona, BlackBerry i wszystkie telefony, nagrywać i przegrywać płyty DVD i CD, pobierać muzykę i filmy,  edytować pliki audio i wideo, jak również nagrywać. Możliwości jest mnóstwo.

Program Free Studio udostępniony ( jako portable) zwiera darmowe programy, takie jak:
-Free Audio Converter
-Free Audio Editor
-Free Dailymotion Download
-Free GIF Maker
-Free Image Convert and Resize
-Free Instagram Download
-Free MP4 Video Converter
-Free NicoVideo Download
-Free Screen Video Recorder
-Free Torrent Download
-Free Video Editor
-Free Video Flip and Rotate
-Free Video to JPG Converter
-Free Video to MP3 Converter
-Free YouTube Download
-Free YouTube to MP3 Converter
-Vimeo Download

Info
Informacja od producenta programu:
Od czasu do czasu serwis YouTube zmienia sposób zapisywania plików wideo i nasze programy przestają poprawnie działać. Zwykle usuwamy tego typu problemy w ciągu kilku dni, dlatego polecamy zapisać się do naszego newslettera, abyśmy mogli na bieżąco informować Cię o aktualizacjach i nowościach na stronie.
Uwaga
Program do poprawnej pracy wymaga środowiska .NET Framework 3.5 lub wyżej
Info
Zmiana języka interfejsu, jeśli otworzy się w języku rosyjskim:

free_studio_rus

Działa w systemach: Windows XP SP3,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)Pobierz (88 MB / 275 MB) – zawiera 17 programów (wersja instalacyjna ma więcej)
Wersja instalacyjna: pobierz v. 6.6.39
Wielkość wersji instalacyjnej, to ponad 53 GB po zainstalowaniu! Lepiej instalować pojedyncze aplikacje, którymi jesteśmy zainteresowani.
Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots

free_studio_1 free_studio_2 free_studio_3 free_studio_4 free_studio_5 free_studio_6

http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/05/Free_Studio_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/05/Free_Studio_icon256-150x150.pngzbymalAudio-VideoKonwerteryNagrywanie3D,Android,Apple Video,Audio,Audio CD,Audio-Video,CD,DVD,Flash,iPad,iPhone,iPod,JPG,Konwertery,Motorola,MP3,Nagrywanie CD-DVD,PS3,Video,You Tube
Free Studio Manager został całkowicie zmodernizowany tak, by posiadał wszystkie bezpłatne programy w jednym pakiecie. Teraz posiada różne sekcje: YouTube, audio/wideo, zdjęcia, telefony komórkowe czy urządzenia Apple. Tym sposobem można uzyskać łatwy dostęp do wszystkich programów i wybrać ten najpotrzebniejszy. Dzięki temu bezpłatnemu oprogramowaniu możemy konwertować pliki audio i wideo...