FreeArc to nowoczesny program do archiwizowania. Główną zaletą FreeArc jest to, że jest szybki, oferuje bogaty zestaw funkcji i wydajną kompresję. Wynikową wielkością pliku wygrywa z takimi programami jak WinRAR, WinZIP czy 7-Zip, oferując kompresję wspomaganą specjalnymi algorytmami i filtrami.

Można dostosować ustawienia dla każdego algorytmu kompresji, które są stosowane do każdego rodzaju plików. Oferuje, między innymi, definiowanie przez użytkownika stałej wielkości bloku, szyfrowanie, tworzenie archiwów i instalatorów SFX, możliwość testu archiwum przed i po każdej operacji i inne. Oprócz własnego formatu, program obsługuje popularne formaty archiwów takie jak RAR, ZIP, 7-ZIP CAB, ARJ czy LZH.

Działa 2-5 razy szybciej, niż najlepsze programy w kategorii kompresji (7-zip, RAR, UHARC) – tak twierdzą autorzy programu.

Info
Program uruchamiamy klikając FreeArc-portable-0.666-win32 > bin > FreeArc.exe.
Działa w systemach: Windows NT,2000,XP,Vista,7
Licencja: bezpłatny (GPL)
Pobierz ( 11,8 MB / 31,8 MB ) v. 0.67 alfa Pobierz ( v.0.666 )
Wersja instalacyjna: pobierz ( v.0.666 )
Języki / Languages:
Zrzuty ekranu / Screenshots
FreeArc_1 FreeArc_2
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2012/02/FreArc_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2012/02/FreArc_icon256-150x150.pngzbymalKompresja i dekompresja.ARJ,7-ZIP,CAB,Dekompresja,FreeArc,FreeArc portable,Kompresja,LZH,Narzędzia,SFX,UHARC,ZIP
FreeArc to nowoczesny program do archiwizowania. Główną zaletą FreeArc jest to, że jest szybki, oferuje bogaty zestaw funkcji i wydajną kompresję. Wynikową wielkością pliku wygrywa z takimi programami jak WinRAR, WinZIP czy 7-Zip, oferując kompresję wspomaganą specjalnymi algorytmami i filtrami. Można dostosować ustawienia dla każdego algorytmu kompresji, które są stosowane...