Geek Uninstaller to darmowe narzędzie, które może być wykorzystywane do szybkiego i łatwego usuwania wszystkich śladów niechcianego oprogramowania z komputera.

Bardzo dobrze sprawdza się jako zamiennik systemowego Dodaj / Usuń programy. Po gruntownym skanowaniu systemu, program usunie foldery, pliki i wpisy rejestru. Jeżeli oprogramowanie nie da się usunąć w tradycyjny sposób, to Geek Uninstaller poradzi sobie z tym problemem. Wyświetli wpisy danego programu w rejestrze, pokaże gdzie znajduje się jego folder oraz stronę internetową, z której program pochodzi.
Jest również możliwość usunięcia programów z listy deinstalacji. Można to wykorzystać, aby uniemożliwić innym usuwanie oprogramowania.
Aplikacja GeekUninstaller jest bardzo prosta w obsłudze i jest przenośną aplikacją, co oznacza, że jest idealny do umieszczenia na dysku USB.

Najważniejsze funkcje:
-wykonuje głębokie i szybkie skanowanie
-prosty interfejs użytkownika
-natychmiastowy start
-szybkie skanowanie resztek
-wymuszanie usunięcia (np. uszkodzone programy)
-usuwa aplikacje z Windows Store w systemie Windows 8/10
-działa na każdym 32 i 64-bitowym systemie
-wielojęzyczny (ponad 40 języków).

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz  /.zip 32 i 64-bit/ (2,4 MB / 5,8 MB) Pobierz /.paf jooseng/ v. 1.4.5.126 Pobierz /.paf PApss/ v. 1.4.5.125
Brak wersji instalacyjnej.

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots

http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/02/GeekUninstaller_icon256_new.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/02/GeekUninstaller_icon256_new-150x150.pngzbymalDeinstalacjaPAF64-bit,Deinstalacja,Geek Uninstaller,Geek Uninstaller portable,Narzędzia,Systemowe
Geek Uninstaller to darmowe narzędzie, które może być wykorzystywane do szybkiego i łatwego usuwania wszystkich śladów niechcianego oprogramowania z komputera. Bardzo dobrze sprawdza się jako zamiennik systemowego Dodaj / Usuń programy. Po gruntownym skanowaniu systemu, program usunie foldery, pliki i wpisy rejestru. Jeżeli oprogramowanie nie da się usunąć w tradycyjny...