Glary Duplicate Cleaner, to niewielka aplikacja, która usuwa z dysku naszego komputera duplikaty plików. Wyniki wyszukiwania plików wyświetlane są przez program według typu pliku – zdjęcia, muzyka, dokumenty czy filmy. W widoku szczegółowym można zobaczyć lokalizację powtarzających się plików.
W ustawieniach aplikacji można ustawić poszukiwanie określonych typów plików w uprzednio określonych folderów. Można również określić pliki, które program zignoruje podczas wyszukiwania.
Glary Duplicate Cleaner dysponując bardzo wydajnym silnikiem wyszukiwanie przeprowadza bardzo szybko i za naszą zgodą usuwa pliki, których nie chcemy.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz (3,62 MB / 21,7 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz
Języki / Languages:
Zrzuty ekranu / Screenshots
Glary_Duplicate_Cleaner_1 Glary_Duplicate_Cleaner_2 Glary_Duplicate_Cleaner_3 Glary_Duplicate_Cleaner_4
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/01/Glary_Duplicate_Cleanericon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/01/Glary_Duplicate_Cleanericon256-150x150.pngzbymalSystemoweDuplikaty,Glary Duplicate Cleaner,Glary Duplicate Cleaner portable,wyszukiwanie duplikatów
Glary Duplicate Cleaner, to niewielka aplikacja, która usuwa z dysku naszego komputera duplikaty plików. Wyniki wyszukiwania plików wyświetlane są przez program według typu pliku - zdjęcia, muzyka, dokumenty czy filmy. W widoku szczegółowym można zobaczyć lokalizację powtarzających się plików. W ustawieniach aplikacji można ustawić poszukiwanie określonych typów plików w uprzednio...