Glary_Utilities_icon256Glary Utilities, to darmowy program z zestawem narzędzi do optymalizacji, naprawy i konserwacji systemu. Zbiera coraz więcej pozytywnych opinii od użytkowników.
Niektóre funkcje:
1. Czyszczenie: dysku; rejestru; naprawa błędnych skrótów; odinstalowywanie programów.
2. Optymalizacja: wybieranie programów, które mają być uruchamiane przy starcie; monitorowanie i optymalizacja pamięci; menadżer menu kontekstowego; defragmentator rejestru.
3. Prywatność: zacieranie śladów; całkowita kasacja plików; odzyskiwanie przypadkowo skasowanych plików; szyfrowanie i deszyfrowanie plików.
4. Narzędzia systemowe: monitorowanie uruchamianych procesów; zarządzanie dodatkami Internet  Explorera;  dostęp do przydatnych funkcji Windows.
5. Pliki i foldery: dzieli duże pliki na mniejsze; znajduje i usuwa puste foldery w   systemie; pokazuje  wykorzystanie miejsca na dysku,; wyszukuje duplikaty plików.
Aplikacja bardzo szybko skanuje i naprawia rejestr. Wystarczą dwa kliknięcia myszką, aby przeprowadzić optymalizację systemu. Program jest też w wersji płatnej „Pro” z rozszerzonymi funkcjami.

Info
Od wersji 4/5 aplikacja posiada nowy i innowacyjny design, który zapewnia łatwą obsługę dzięki intuicyjnemu interfejsowi. Zawiera ponad 20 narzędzi systemowych, aby poprawić wydajność komputera.Skanuje i analizuje komputer osiem razy szybciej i dokładniej niż poprzednio.
Uwaga
Jeżeli mamy zainstalowany program Glary Utilities na komputerze, to z jego poziomu można utworzyć wersję portable (Menu > Wersja Portable).
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny, bez zastosowań komercyjnych.
Pobierz (~11 MB / ~44 MB) Pobierz /.paf ThApps 32 i 64-bit/ v. 5.90
Wersja instalacyjna: pobierz
Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/05/Glary_Utilities_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/05/Glary_Utilities_icon256-150x150.pngzbymalSystemoweBezpieczeństwo,Deinstalacja,Glary Utilities,Glary Utilities portable,Rejestr,Systemowe,Szyfrowanie
Glary Utilities, to darmowy program z zestawem narzędzi do optymalizacji, naprawy i konserwacji systemu. Zbiera coraz więcej pozytywnych opinii od użytkowników. Niektóre funkcje: 1. Czyszczenie: dysku; rejestru; naprawa błędnych skrótów; odinstalowywanie programów. 2. Optymalizacja: wybieranie programów, które mają być uruchamiane przy starcie; monitorowanie i optymalizacja pamięci; menadżer menu kontekstowego; defragmentator rejestru. 3. Prywatność:...