icecream_pdf_converter_icon256Icecream PDF Converter to program do prostej i szybkiej konwersji plików do formatu PDF, a także z PDF. Konwersja plików w takich formatach jak JPEG, JPG, BMP, PNG, ODT, ODS, DOC, DOCX, XLS, HTML, HTM, EPUB, FB2, MOBI do PDF i PDF do TIFF, JPG, BMP, GIF, HTML, WMF czy EPS.
Chronione hasłem pliki PDF (po wprowadzeniu prawidłowego hasła) mogą być konwertowane do innych formatów, a wraz z tym użytkownicy mogą umieścić hasło na nowo przekształconych dokumentach PDF. Pliki mogą być dodawane za pomocą Eksploratora Windows lub za pomocą metody przeciągania i upuszczania.
Podczas dodawania plików do konwersji do formatu PDF użytkownicy mogą zastosować filtry w Eksploratorze i zobaczyć wszystkie pliki obsługiwane przez program lub pliki jednego typu spośród 4 dostępnych, które stanowią dokumenty, e-książki, HTML i obrazy. Każdy dodany plik może zostać usunięty z kolejki lub cała kolejka może zostać usunięta na raz za pomocą przycisku „Wyczyść wszystko”.
Podczas konwersji z PDF wszystkie dodane pliki mogą być podzielone i później połączone w jeden plik PDF. W trybie do PDF użytkownicy mogą stosować ogólne ustawienia dla pliku wyjściowego PDF (jego nazwa, tytuł, wydawcę i hasło) i ustawienia układu strony (obrazu i wielkości, położenia, rotacji i stopnia orientacji). Wszystkie zmiany w ustawieniach można śledzić w obszarze podglądu. Użytkownicy mogą również zaznaczać zakres stron z pliku PDF, które będą brane pod uwagę przy konwersji. Konwersja rozpoczyna się za pomocą jednego kliknięcia na zielony przycisk „Konwertuj” i zwykle trwa to kilka chwil, ale może to potrwać dłużej w zależności od ilości i wielkości plików dodawanych i możliwości technicznych komputera.

Info - PDF Candy
PDF Candy – 24 darmowe narzędzia do pracy z plikami PDF

W grudniu 2016 roku Icecream Apps, wydawca takich programów (wszystkie są na stronie), jak: Icecream PDF Split&Merge i Icecream PDF Converter (a także Icecream eBook Reader, Icecream Image Resizerm, Icecream Screen Recorder) uruchomił nowy projekt internetowy pod nazwą PDF Candy.
PDF Candy zapewnia użytkownikom na całym świecie absolutnie bezpłatne narzędzia internetowe do pracy z plikami PDF (przekształcenie, podział, łączenie, obracanie, itp). PDF Candy jest tworzony przez zespół Candy Apps, co oznacza sprawdzoną niezawodność i wysoką jakość przetwarzania plików PDF. Użyliśmy najlepszej funkcjonalności naszego oprogramowania tworząc ten unikalny zestaw narzędzi, aby zapewnić Państwu najlepsze rezultaty dostępne online. Wszystkie usługi świadczone są bezpłatnie i są bez reklam.
Wszystkie narzędzia są bardzo łatwe w użyciu. Zawsze można przesyłać pliki z Dropbox, Google Drive lub po prostu przeciągając je i upuścić. Każde narzędzie może być dodana do „ulubionych” w celu szybszego dostępu z indeksu strony PDF Candy.
Jeśli podba Ci się PDF Candy nie zapomnij podzielić się na Facebooku, Twitterze, Google Plus, etc.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.paf PAppC/ (134 MB / 418 MB)

Pobierzecie wersję 2.65, bo do wersji 2.66 dodano tylko język albański.

Wersja instalacyjna: pobierz v. 2.75

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots
icecream_pdf_converter_1 icecream_pdf_converter_2 icecream_pdf_converter_3

 

http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/11/Icecream_PDF_Converter_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/11/Icecream_PDF_Converter_icon256-150x150.pngzbymalPAFPDFBMP,DOC,DOCX,EPS,EPUB,FB2,HTM,HTML,Icecream PDF Converter,Icecream PDF Converter portable,JPEG,JPG,Konwersja,konwerter,MOBI,ODS,ODT,PDF,PNG,XLS
Icecream PDF Converter to program do prostej i szybkiej konwersji plików do formatu PDF, a także z PDF. Konwersja plików w takich formatach jak JPEG, JPG, BMP, PNG, ODT, ODS, DOC, DOCX, XLS, HTML, HTM, EPUB, FB2, MOBI do PDF i PDF do TIFF, JPG, BMP, GIF, HTML, WMF...