IceCream_Screen_Recorder_icon256Icecream Screen Recorder to darmowe narzędzie, które pozwala na przechwytywanie dowolnego obszaru ekranu jako zdjęcie lub plik wideo. Intuicyjne i łatwe w użyciu oprogramowanie oferuje kompletny zestaw narzędzi i opcji profesjonalnego przechwytywania ekranu. Z tym programem można nagrać seminaria, gry i filmy wideo, Skype w HD i wiele więcej, w szybki oraz bezproblemowy sposób.

Icecream Screen Recorder pozwala na przykład:
– zrobić zrzut ekranu lub zrobić film jednym kliknięciem
– dodać strzałki lub tekst do ekranu lub wideo, podczas podczas robienia zrzutu ekranu.
– szybki dostęp do wszystkich przechwyconych filmów i zrzutów ekranu
– ustawić głośność mikrofonu i dźwięków systemowych
– wrzucić zrzuty ekranu do schowka i dzielić się nimi natychmiast przez Skype lub e-mail
– wyłączyć, w razie potrzeby, kursor lub ikony pulpitu podczas przechwytywania ekranu
– użyć skrótów klawiszowych do zarządzania procesem przechwytywania ekranu.

Klikając na przycisk „Ustawienia”, w prawym dolnym rogu głównego okna, można dostosować następujące konfiguracje:
1. Audio: tutaj można ustawić opcję nagrywania lub nie nagrywania dźwięku, który będzie np. w instrukcji wideo. Opcja ta jest bardzo przydatna, jeśli chcemy, aby wypowiedzieć się na temat tego, co dokładnie robimy na ekranie i dlaczego.
2. Skróty klawiszowe: można korzystać ze skrótów klawiaturowych do wykonywania różnych zadań w jeszcze prostszy i szybszy sposób. Można zostawić kombinacje domyślne lub ustawić niestandardowe.
3. Nagrywanie: w tej sekcji można skonfigurować ustawienia przechwytywania wideo. Na przykład, jeśli chcemy, aby był widoczny kursor podczas nagrywania, możliwe jest również, aby zaznaczyć myszą, podczas nagrywania, instrukcje obsługi – wystarczy zaznaczyć odpowiednie pole. Jest również opcja pokazywania odliczanie od pierwszej sekundy nagrania.

Aby rozpocząć pracę z obrazem klikamy na przycisk „Video Capture/Przechwyć obraz” pod logo programu, następnie wybrać obszar nagrywania – wystarczy włączyć ramkę nad obszarem ekranu, który będzie rejestrowany i zwolnić po jego wybraniu. Można także wybrać parametry jak pełny ekran, 720p, 1024x768p, 640x480p, 320x240p i 160x140p.

Info
Uruchamianie programu: Icecream_Screen_Recorder_1.xx_portable > bin > recorder.exe.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja bezpłatny (freeware)
Pobierz ( 47 MB / 79 MB ) /.paf PAppC – 32 i 64-bit/

Pobierzecie wersję 4.56, bo do wersji 4.57 dodano tylko język albański.

Wersja instalacyjna: pobierz v. 4.89

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/06/IceCream_Screen_Recorder_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/06/IceCream_Screen_Recorder_icon256-150x150.pngzbymalPAFZrzuty ekranu64-bit,Icecream Screen Recorder,nagrywanie pulpitu,zrzut ekranu
Icecream Screen Recorder to darmowe narzędzie, które pozwala na przechwytywanie dowolnego obszaru ekranu jako zdjęcie lub plik wideo. Intuicyjne i łatwe w użyciu oprogramowanie oferuje kompletny zestaw narzędzi i opcji profesjonalnego przechwytywania ekranu. Z tym programem można nagrać seminaria, gry i filmy wideo, Skype w HD i wiele więcej,...