Immersive Explorer jest alternatywą dla domyślnego eksploratora plików zawartych w systemie Windows, czyli Windows Explorera. Program wzorowany jest na interfejsie Metro UI z systemu Windows 8, czyli okno jest zbudowane z kafelków.
Jest przenośnym programem, więc instalowanie nie jest konieczne, a co za tym idzie można umieścić go na dysku USB lub innym urządzeniu wymiennym lub dowolnym komputerze i bezpośrednio uruchomić plik wykonywalny. Ważne jest, że rejestr systemu nie jest aktualizowany o nowe pozycje.
Immersive Explorer umożliwia bezpośredni dostęp do bibliotek (Dokumenty, Muzyka, Obrazy, Wideo), ulubionych folderów i podłączonych do komputera dysków twardych, napędów optycznych. Wykonuje standardowe polecenia jak przejście z folderu do folderu czy podgląd właściwości plików. Można tworzyć i wyświetlić pokaz slajdów, sortować pozycje na liście, pokazywać rozmiary ukrytych plików i folderów, powiększać i zmniejszać obrazy lub załadować ścieżki audio (wbudowany odtwarzacz).
Program jest cały czas w fazie rozwoju.

Uwaga
Wymagania systemowe:
-procesor Core 2 Duo lub lepszy
-1 GB pamięci operacyjnej RAM
-biblioteki .NET Framework conajmniej 4.0 muszą być zainstalowane (są systemie Windows 8, brak w Windows 7)
Działa w systemach: Windows Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz /.zip/ (820 KB / 2,72 MB)
Info
Po pierwszym uruchomieniu program zapyta:
-czy chcemy program zainstalować, czy chcemy wersję portable (klikamy „Extract portable version”)
-czy chcemy zainstalować polski plik językowy (pl.lang). Kikamy „Yes > OK” i restart programu.
Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/05/Immersive_Explorer_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/05/Immersive_Explorer_icon256-150x150.pngzbymalMenedżery plikówImmersive Explorer,Immersive Explorer portable,Menedżery plików,Metro UI,Windows Explorer
Immersive Explorer jest alternatywą dla domyślnego eksploratora plików zawartych w systemie Windows, czyli Windows Explorera. Program wzorowany jest na interfejsie Metro UI z systemu Windows 8, czyli okno jest zbudowane z kafelków. Jest przenośnym programem, więc instalowanie nie jest konieczne, a co za tym idzie można umieścić go na dysku...