Instantbird został oparty na kodzie Firefoksa i Pidgina, umożliwiając prowadzenie rozmów z wykorzystaniem wielu protokołów.

Tak przedstawiają swój projekt twórcy programu:

  • Korzystając z Instantbirda możesz rozmawiać ze wszystkimi znajomymi przez jedną aplikację!
  • Wspierane są sieci takie jak Gadu-Gadu, AIM, Yahoo, MSN, Google Talk, Facebook oraz nawet Twitter!
  • Instantbird został zaprojektowany z myślą o stabilność i prostocie. Będziesz cieszyć się z czystego, bezproblemowego, interfejsu użytkownika: nic nie będzie rozpraszało cię podczas rozmowy!.
  • Brak reklam, przez co nie będziesz denerwować się niepożądanymi treściami. Rozmowy pogrupowane są w kartach, dzięki czemu twoja przestrzeń nigdy nie będzie zapchana wyskakującymi oknami.
  • Karty są łatwe w użyciu: możesz przeciągać je w celu zmiany porządku wyświetlania, lub przenieść rozmowę do nowego okna.
  • Masz kilka dróg kontaktu z tą samą osobą? Żaden problem, po prostu przenieś jeden kontakt na drugi, a Instantbird będzie wiedział, że to ta sama osoba.
  • Zaawansowane narzędzia jak bezpośrednia wyszukiwarka czy lupa są wbudowane w aplikację, aby pomóc ci w pełni korzystać z rozmowy.
  • Więcej możliwości możesz uzyskać korzystając z dodatków, dzięki nieograniczonym możliwościom rozszerzania programu Instantbird.

Słownik sprawdzający pisownię (link – słownik poprawnej polszczyzny).

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8
Licencja: bezpłatny (GPL)

Strona domowa

Pobierz /pl ; .paf / ( 21,3 MB / 50,7 MB )

Wersja instalacyjna: pobierz /pl/

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages: /inne/- Czech, Dutch, English, Estonian, French, German, Italian, Polish, Russian, Slovak, Spanish, Swedish, Ukrainian.

Zrzuty ekranu / Screenshots
Instantbird_1 Instantbird_2 Instantbird_3
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2013/12/Instantbird_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2013/12/Instantbird_icon256-150x150.pngzbymalKomunikatoryPAFAIM,Facebook,Gadu-Gadu,Google Talk,Instantbird,Instantbird portable,Internet,Internetowe,Komunikatory,MSN,Twitter,Yahoo
Instantbird został oparty na kodzie Firefoksa i Pidgina, umożliwiając prowadzenie rozmów z wykorzystaniem wielu protokołów. Tak przedstawiają swój projekt twórcy programu: Korzystając z Instantbirda możesz rozmawiać ze wszystkimi znajomymi przez jedną aplikację! Wspierane są sieci takie jak Gadu-Gadu, AIM, Yahoo, MSN, Google Talk, Facebook oraz nawet Twitter! Instantbird został zaprojektowany...