IObit_Smart_Defrag_icon256IObit Smart Defrag to jeden z lepszych darmowych programów przeznaczonych do analizy i defragmentacji dysków twardych. Charakteryzuje się dużą skutecznością działania i według autorów po fragmentacji pozwala odczuć zwiększenie szybkości w działaniu komputera. Pracując nawet na pojemnych dyskach twardych, przewyższa inne aplikacje jeśli chodzi o szybkość. Program działa automatycznie w tle nie zakłócając pracy na komputerze. Możemy również przeprowadzać defragmentację ręczną i zaplanować terminy zadań.

Używając systematycznie programu IObit Smart Defrag będziemy mieli szybszy dostęp do naszych plików, bo Smart Defrag poprawi wydajność komputera poprzez defragmentację i ponowne organizowanie plików na dyskach.

Info
Spolszczenie > Setting > Users Interface > Language > Current Language > Polish. Program uruchamiamy na prawach administratora.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz  /.paf.exe / (8,5 MB / 37 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/
Zrzuty ekrany / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/04/IObit_Smart_Defrag_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/04/IObit_Smart_Defrag_icon256-150x150.pngzbymalDefragmentacjaPAFDefragmentacja,IObit Smart Defrag,IObit Smart Defrag portable,Systemowe
IObit Smart Defrag to jeden z lepszych darmowych programów przeznaczonych do analizy i defragmentacji dysków twardych. Charakteryzuje się dużą skutecznością działania i według autorów po fragmentacji pozwala odczuć zwiększenie szybkości w działaniu komputera. Pracując nawet na pojemnych dyskach twardych, przewyższa inne aplikacje jeśli chodzi o szybkość. Program działa automatycznie...