KFK (KFK File Splitter) jest łatwą i intuicyjna aplikacją w obsłudze, która dzieli duże pliki na mniejsze kawałki oraz ma możliwość ponownego łączenie ich w jeden większy plik.
Ta funkcjonalność może pomóc podczas przesyłania dużych plików na dyski CD,DVD,pamięć USB lub poprzez e-mail. Dzięki przejrzystemu interfejsowi program jest bardzo łatwy w obsłudze.
Program możne również nagrać pliki na płyty CD/DVD (uwarunkowane pobraniem programu CopyTo, który niestety jest płatny – 30 $) i generować automatyczne plik tak, że sam KFK nie jest wymagany przy regeneracji oryginalnego pliku.

KFK umożliwia dowolne ustalenie rozmiaru i ilości tworzonych plików i oferuje gotowe podziały, które przedstawiają się następująco:
– notatnik – 64 KB
– dyskietka – 1,39 MB
– płyta CD – 650 /700 / 800 MB
– klucz USB 64 / 128 / 256 / 512 MB
– HD Burn – 1400 MB
– DVD
– Dual Layer DVD

Program posiada pełne wsparcie dla Unicode i wielowątkowy rdzeń aplikacji (maksymalna wydajność bez zamrażania aplikacji).

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz ( 720 KB / 1,73 MB )
Wersja instalacyjna: pobierz
Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots

KFK_1 KFK_2 KFK_3 KFK_4

http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/10/KFK_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/10/KFK_icon256-150x150.pngzbymalSystemoweCopyTo,Dzielenie plików,KFK File,KFK File Splitter,KFK File Splitter portable,KFK portable,Łączenie plików
KFK (KFK File Splitter) jest łatwą i intuicyjna aplikacją w obsłudze, która dzieli duże pliki na mniejsze kawałki oraz ma możliwość ponownego łączenie ich w jeden większy plik. Ta funkcjonalność może pomóc podczas przesyłania dużych plików na dyski CD,DVD,pamięć USB lub poprzez e-mail. Dzięki przejrzystemu interfejsowi program jest bardzo łatwy...