Program Krento pozwoli wprowadzić porządek na pulpicie systemu Windows. Łatwo będzie znaleźć i uruchomić ulubione aplikacje lub mieć szybki dostęp do ulubionych witryn.

Interfejs jego ułożony w formie koła pozwala na umieszczanie różnych ikon. Od wyświetlania aktualnej daty i czasu, poprzez ikony do uruchamiania ulubionych aplikacji, stron internetowych, poczty czy portali społecznościowych. Okrąg uruchamiamy przez ikonę na pulpicie, kombinacją klawiszy Windows + C lub środkowym przyciskiem myszy.

Program obsługuje metodę Przeciągnij i upuść, skórki własne (ponad 40) i jest kompatybilny ze skórkami programu RocketDock.

Uwaga
Do poprawnej pracy wymaga środowiska .NET Framework 2.0.

Zmienia ustawienia środkowego przycisku myszy.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz ( 10,4 MB / 14,2 MB )
Wersja instalacyjna: pobierz /32-bit/ ; pobierz /64-bit/
Języki / Languages:
Zrzuty ekranu / Screenshots
Krento-1 Krento-2 Krento-3 Krento-4 Krento-5 Krento-6
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/01/Krento_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/01/Krento_icon256-150x150.pngzbymalDodatki64-bit,Dodatki,Ikony,Krento,Krento portable,Pulpit
Program Krento pozwoli wprowadzić porządek na pulpicie systemu Windows. Łatwo będzie znaleźć i uruchomić ulubione aplikacje lub mieć szybki dostęp do ulubionych witryn. Interfejs jego ułożony w formie koła pozwala na umieszczanie różnych ikon. Od wyświetlania aktualnej daty i czasu, poprzez ikony do uruchamiania ulubionych aplikacji, stron internetowych, poczty czy...