libportable jest kolejnym, zoptymalizowanym i nastawionym na bezpieczeństwo, chińskim forkiem (fork – sytuacja, w której rozwój projektu nie prowadzi już jedną drogą, ale rozwidla się na dwie lub więcej gałęzi) przeglądarki Mozilla Firefox w wersji portable. Wspiera również „boss key”, tzw. przycisk szefa, który jest specjalnym skrótem klawiaturowym używanym w grach komputerowych lub innych programach, aby szybko ukryć program, w zamian wyświetlając specjalny ekran, który wydaje się normalnym programem zwiększającym produktywność (np. taki jak aplikacja do arkuszy kalkulacyjnych).

Jest to przenośne środowisko wykonawcze oparte o Firefoxa w wersjach 32 i 64 bit, wykorzystujące następujące źródła: kompilacje przeglądarki internetowej Iceweasel, z projektu Mozilla Firefox oraz niektóre łaty z projektu Debian.
Iceweasel – odpowiednik przeglądarki Mozilla Firefox w dystrybucji Linuksa Debian. Powodem jego powstania był konflikt pomiędzy społecznością Debiana a Fundacją Mozilla.

Info
Ustawienie języka polskiego:
1. Pobierz plik językowy, np. pl.xpi i uruchom w przeglądarce libportable
2. Tam gdzie wpisujesz adres strony, wpisz about:config
3. Znajdź general.useragent.locale – domyślnie jest tam ustawione na en-US, kliknij na to dwa razy i zmień na pl-PL
4. Zamknij przeglądarkę (upewnij się, że nie działa w tle) i włącz ponownie.
Działa w systemach: XP SP3,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.7z 64-bit/ (37 MB / 143 MB) Pobierz /.7z 32-bit/
Brak wersji instalacyjnej

Słowniki / Dictionaries ; Języki / Languages

Języki / Languages:
Zrzuty ekranu / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/03/libportable_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/03/libportable_icon256-150x150.pngzbymalPrzeglądarki wwwFirefox,fork,Iceweasel,libportable,libportable portable,przeglądarki internetowe
libportable jest kolejnym, zoptymalizowanym i nastawionym na bezpieczeństwo, chińskim forkiem (fork - sytuacja, w której rozwój projektu nie prowadzi już jedną drogą, ale rozwidla się na dwie lub więcej gałęzi) przeglądarki Mozilla Firefox w wersji portable. Wspiera również 'boss key', tzw. przycisk szefa, który jest specjalnym skrótem klawiaturowym używanym...