MailStore_icon_256MailStore Home to oprogramowanie do archiwizacji poczty elektronicznej przeznaczone dla użytkowników domowych.
Program umożliwia archiwizowanie e-maili, aby ich nie stracić, z niemal dowolnego źródła pocztowego i bardzo szybkie przeglądanie. Możliwe jest również używanie aplikacji jako przenośnej wersji bezpośrednio z pamięci flash USB, bez instalacji i na dowolnym komputerze. E-maile mogą zostać utracone w wyniku niepełnego tworzenia kopii zapasowych danych, uszkodzonych plików PST lub innych problemów technicznych.
Wszystkie zarchiwizowanych wiadomości e-mail mogą zostać przywrócone z archiwum w dowolnym momencie, korzystając z wygodnej funkcji eksportowania lub wykorzystane do migracji poczty.
Wiadomości mogą być przywrócone z archiwum lub po prostu otwarte za pomocą klienta e-mail (na przykład Outlooka) za pomocą jednego kliknięcia myszą. MailStore Home posiada także pełnotekstową, szybką funkcję wyszukiwania.

MailStore Home archiwizuje pocztę:
-skrzynki internetowe, takie na przykład, jak Gmail lub Yahoo! Mail
-wszelkie skrzynki pocztowe POP3 i IMAP
-Microsoft Outlook 2003, 2007, 2010, 2013, 2016
-poczta systemu Windows i Windows Live Mail
-Server 2003, 2007, 2010, 2013 i 2016 skrzynek pocztowych Microsoft Exchange
-Microsoft Office 365 (Exchange Online)
-Mozilla Thunderbird i SeaMonkey
-PST, EML oraz innych plików.

MailStore

Producent MailStore Software GmbH udostępnia również płatne wersje programu dla firm.

Uwaga
Program do poprawnego działania wymaga w systemie operacyjnym bibliotek Microsoft .NET Framework 4.5 lub wyżej.
Działa w systemach: Windows Vista,7,8,10 /32-64 bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz ( 10,2 MB / 54,7 MB )
Info
Po uruchomieniu pliku instalacyjnego zostaniemy zapytani, czy chcemy program zainstalować na komputerze, czy mieć wersję przenośną (portable).

MailStore_Home_exe+portable

Pobierz /.paf HandyPAF/ v. 10.1.2
Wersja instalacyjna: pobierz

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots

MailStore_Home_1 MailStore_Home_2 MailStore_Home_3 MailStore_Home_4

http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/04/MailStore_icon_256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/04/MailStore_icon_256-150x150.pngzbymalArchiwizacjaPAFPoczta64-bit,Archiwizacja,E-mail,Gmail,IMAP,MailStore Home,MailStore Home portable,Outlook,Poczta,POP3,SeaMonkey,Thunderbird,Yahoo! Mail
MailStore Home to oprogramowanie do archiwizacji poczty elektronicznej przeznaczone dla użytkowników domowych. Program umożliwia archiwizowanie e-maili, aby ich nie stracić, z niemal dowolnego źródła pocztowego i bardzo szybkie przeglądanie. Możliwe jest również używanie aplikacji jako przenośnej wersji bezpośrednio z pamięci flash USB, bez instalacji i na dowolnym komputerze. E-maile mogą...