MediaHuman_YouTube_MP3_Converter_icon256Jak lubicie słuchać muzyki na YouTube lub Vimeo, ale chcecie to zrobić w trybie offline, czy słuchać w swoim ulubionym odtwarzaczu przenośnym. Znajdziecie soundtrack nowego filmu na YouTube i chcecie go zapisać do biblioteki w formacie MP3 lub AAC (M4A)?
Program MediaHuman YouTube to MP3 Converter zrobi to za Was. To oprogramowanie jest niezwykle łatwe w użyciu i pozwala wyodrębnić ścieżki dźwiękowe z filmów z YouTube i list odtwarzania o najwyższej możliwej jakości.

Cechy programu MediaHuman YouTube to MP3 Converter :
– łatwe dodawanie filmu wideo bez przełączania z przeglądarki (kopiujemy adres URL do schowku, a zostanie on dodany do kolejki pobierania)
– wsparcie dla list odtwarzania na iTunes
– wykrywa ścieżkę audio w klipie wideo YouTube i pobiera go omijając część wideo
– automatycznie wykrywa nazwę wykonawcy i tytuł utworów z filmu i zapisuje go w pobranym pliku (tagi)
– można zapisać ścieżki audio w oryginalnej jakości bez żadnej konwersji
– program wspiera strony: Vimeo, Soundcloud, Dailymotion, Vevo, Facebook, VK.com, Bandcamp, HypeMachine, Play.fm, Mixcloud, Hearthis.at
– wspiera usługę „przeciągnij i upuść” (drag’n’drop).

Uwaga
Po uruchomieniu program zakomunikuje, że jest nowa wersja. Klikamy, że tak, wyświetli się okno, że „Aktualizacja została pobrana i jest gotowa do instalacji”. Klikamy na „Tak” (program doda wsparcie dla portalu Bandcamp – muzyczny sklep internetowy) i jakieś drobne poprawki.
Pojawi się okno z możliwością instalacji AVG TuneUp Utilities, klikamy na „Instalacja niestandardowa” i odznaczamy „Zainstaluj pasek narzędzi AVG PC TuneUp”, oczywiście jeśli tego nie chcemy.
Przy instalacji tego programu mogą również się pojawić propozycje zainstalowania gier, czy paska do przeglądarki. Trzeba uważnie czytać, co pojawia się w oknach, aby później nie było kłopotu z deinstalacją dodatków niewiadomego pochodzenia.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz (26 MB / 100 MB) v. 3.9.8.16 Pobierz (26 MB / 100 MB) v. 3.9.8.12 Pobierz (17 MB / 45 MB) v. 3.2.9 Ostatnia, oficjalna wersja portable wydana przez producenta programu.

Wersja instalacyjna: pobierz v. 3.9.8.19
Języki / Languages:
Zrzuty ekranu / Screenshots
MediaHuman_YouTube_to_MP3_1 MediaHuman_YouTube_to_MP3_2 MediaHuman_YouTube_to_MP3_3
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/11/MediaHuman_YouTube_MP3_Converter_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/11/MediaHuman_YouTube_MP3_Converter_icon256-150x150.pngzbymalKonwerteryNagrywanieAAC,Bandcamp,Dailymotion,Facebook,Hearthis.at,HypeMachine,M4A,MediaHuman YouTube to MP3 Converter,MediaHuman YouTube to MP3 Converter portable,Mixcloud,MP3,Play.fm,SoundCloud,Vevo,Vimeo,VK.com,Youtube
Jak lubicie słuchać muzyki na YouTube lub Vimeo, ale chcecie to zrobić w trybie offline, czy słuchać w swoim ulubionym odtwarzaczu przenośnym. Znajdziecie soundtrack nowego filmu na YouTube i chcecie go zapisać do biblioteki w formacie MP3 lub AAC (M4A)? Program MediaHuman YouTube to MP3 Converter zrobi to za Was....