MEGAsync_icon256MEGAsync to aplikacja do łatwej i zautomatyzowanej synchronizacji danych pomiędzy komputerami i Twoim MEGA dyskiem, który oferuje na przechowywanie plików 50 GB ZA DARMO (wymagana rejestracja). Dane są dostępne z każdej lokalizacji, o każdej porze, na każdym urządzeniu.
MEGAsync oferuje bezpieczeństwo, bo dane są zaszyfrowane od początku do końca w odróżnieniu od innych chmur danych. Nikt nie ma do nich dostępu nawet w trakcie wgrywania. Jest elastyczny, bo można synchronizować dowolny katalog na komputerze z katalogiem w chmurze. Umożliwia synchronizację dowolnej liczby katalogów jednocześnie. Jest szybki, bo wykorzystuje dużą moc transferów infrastruktury portalu MEGA oraz wielowątkowość połączeń. Można udostępniać katalogi między znajomymi i być na bieżąco ze zmianami w czasie rzeczywistym.

Info
„Nikt nie może być poddany arbitralnemu ingerowaniu w jego życie prywatne, rodzinne, dom czy korespondencję ani też atakom na jego honor i reputację. Każdy ma prawo do ochrony prawnej przeciwko takiej ingerencji lub zamachom”.
Powszechna Deklaracja Praw Człowieka, Paragraf 12

mega_twitter

MEGA to strona internetowa udostępniająca swoim użytkownikom usługę przechowywania danych w ramach wirtualnej przestrzeni dyskowej o standardowej, dostępnej za darmo dla każdego zarejestrowanego. Serwis założony został przez Kima Dotcoma, jako legalna alternatywa dla portalu Megaupload, który został zamknięty przez Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych. Usługa jest również dostępna na platformy mobilne, takie jak: Windows Phone, Android, BlackBerry OS, czy iOS. MEGAsync można zainstalować, jako dodatek w przeglądarce, dzięki czemu ładowanie i dodawanie danych będzię szybsze i odporne na ataki z zewnątrz.
Istnieje możliwość odpłatnego powiększenia przestrzeni dyskowej do: 200 GB (usługa LITE), 500 GB (usługa PRO I), 2 TB (usługa PRO II), czy 4 TB (usługa PRO III). Owe usługi muszą być opłacane co miesiąc lub co rok. Na portalu pojawiło się do tej pory około 500 milionów plików, a dzienny przyrost ich liczby oscyluje w okolicach trzech milionów /Wikipedia/.

Uwaga
Prawa autorskie:
Pomoc
Witaj na MEGA /.pdf/
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz /.paf.zip FoxxApp/ v. 3.6.6 rev1 (20 MB) Pobierz /.paf.exe jooseng/ v. 3.6.0 (10 MB / 32 MB) Pobierz /.paf.exe  ThApps/ v. 3.6.5

DOWNLOAD – informacje, jak pobierać pliki z poszczególnych serwisów

Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Android i inne wersje mobilne i dodatki do przeglądarek internetowych (Chrome, Firefox) można pobrać na stronie domowej MEGA.

Dodatki MEGA dla Thunderbird
Wysyłaj większe pliki przez e-mail korzystając z MEGA dzięki dodatkowi dostępnemu dla Mozilla Thunderbird.

Języki / Languages: English, French, German, Polish + 90

MEGAsync_1 MEGAsync_2 MEGAsync_3 MEGAsync_4 MEGAsync_5 MEGAsync_6
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/06/MEGAsync_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/06/MEGAsync_icon256-150x150.pngzbymalDyski internetoweAndroid,chmura,Dysk,Mega,MEGAsync,MEGAsync portable,Synchronizacja,synchronizacja plików
MEGAsync to aplikacja do łatwej i zautomatyzowanej synchronizacji danych pomiędzy komputerami i Twoim MEGA dyskiem, który oferuje na przechowywanie plików 50 GB ZA DARMO (wymagana rejestracja). Dane są dostępne z każdej lokalizacji, o każdej porze, na każdym urządzeniu. MEGAsync oferuje bezpieczeństwo, bo dane są zaszyfrowane od początku do końca w...