Mem Reduct to aplikacja prosta w obsłudze, która pozwala użytkownikom na monitorowanie stanu pamięci swojego systemu i zmniejszenia jej zużycia. W oknie programu można sprawdzić zużytą, wolną i całkowitą dostępną pamięć fizyczną komputera, plik wymiany oraz bufor systemu.
Program używa nieudokumentowanych funkcji systemu (Native API), aby wyczyścić pamięć podręczną systemu, co umożliwia zmniejszenie zużycia pamięci o ~10-50%.
Mem Reduct oferuje obsługę wielu języków, ma dobry czas reakcji oraz nie obciąża procesora i pamięci RAM.

Aplikacja jest kompatybilna z Windows XP SP3 i kolejnymi systemami operacyjnymi, ale część funkcji dostępnych tylko w stosunku do systemu Windows Vista i wyżej. Można pobrać wersję instalacyjną lub wersję przenośną.

Info
Dla prawidłowego działania programu wymagane są uprawnienia administratora.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware/GNU GPL)
Pobierz /32 i 64-bit/ (292 KB / 824 KB) Spolszczenie
Info
Spolszczenie: po otwarciu strony internetowej używamy prawego przycisku myszy i klikamy „Zapisz stronę jako…”. Po zapisaniu plik „Polski.ini” wrzucamy do folderu: memreduct-3.2-bin > 32 (lub 64) > i18n.
Wersja instalacyjna: pobierz

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages:
Zrzuty ekranu / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/01/Mem_Reduct_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/01/Mem_Reduct_icon256-150x150.pngzbymalSystemowe64-bit,Mem Reduct,Mem Reduct portable,Pamięć,stan pamięci,zmniejszenie zużycia pamięci
Mem Reduct to aplikacja prosta w obsłudze, która pozwala użytkownikom na monitorowanie stanu pamięci swojego systemu i zmniejszenia jej zużycia. W oknie programu można sprawdzić zużytą, wolną i całkowitą dostępną pamięć fizyczną komputera, plik wymiany oraz bufor systemu. Program używa nieudokumentowanych funkcji systemu (Native API), aby wyczyścić pamięć podręczną systemu,...