Mp3tag_icon256Mp3tag jest potężnym, a jednocześnie łatwym w użyciu narzędziem do edytowania metadanych (tagów) różnych formatów audio (ID3, Vorbis Comments i APE). Na podstawie informacji z tagów pozwala zmieniać nazwy plików.

Główne cechy programu: wpisywanie tagów do wielu plików jednocześnie, automatyczne tworzenie list odtwarzania, wsparcie dla osadzonych okładek, pełne wsparcie dla Unicode, usuwanie części lub całego znacznika w wielu plikach, pobieranie informacji z baz Freedb, Discogs oraz Amazon.com., eksportowanie i importowanie informacji na temat tagów.

Mp3tag obsługuje następujące formaty audio:
-Advanced Audio Coding (aac)
-Free Lossless Audio Codec (flac)
-Monkey’s Audio (ape)
-Mpeg Layer 3 (mp3)
-MPEG-4 (mp4 / m4a / m4b / iTunes compatible)
-Musepack (mpc)
-Ogg Vorbis (ogg)
-OptimFROG (ofr)
-OptimFROG DualStream (ofs)
-Speex (spx)
-Tom’s Audio Kompressor (tak)
-True Audio (tta)
-Windows Media Audio (wma)
-WavPack (wv).

Info
Aby spolszczyć, po otworzeniu programu, klikamy Tools > Options… > Language > Polish > OK.
Działa w systemach: Windows XP SP3,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz /.exe/ (3,13 MB / 9,14 MB) Pobierz instalator i uruchom. Po wyświetleniu odpowiedniego monitu wybierz „instalację przenośną” i „zainstaluj” do wybranego folderu (tworzymy nowy pusty folder). Uruchom mp3tag.exe.

Pobierz /.zip/ Pobierz /.paf  PApps – test / (993 KB – instalator online) v. 2.85
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots

mp3tag_1 mp3tag_2

http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/02/Mp3tag_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/02/Mp3tag_icon256-150x150.pngzbymalKatalogowaniePAFAAC,Amazon,APE,Discogs,FLAC,FreeDB,ID3,Katalogowanie,MP3,Mp3tag,Tagi mp3
Mp3tag jest potężnym, a jednocześnie łatwym w użyciu narzędziem do edytowania metadanych (tagów) różnych formatów audio (ID3, Vorbis Comments i APE). Na podstawie informacji z tagów pozwala zmieniać nazwy plików. Główne cechy programu: wpisywanie tagów do wielu plików jednocześnie, automatyczne tworzenie list odtwarzania, wsparcie dla osadzonych okładek, pełne wsparcie dla...